Włączyliśmy się do akcji WYLOSUJ ANIOŁA, akcji pisania kartek mających nieść wsparcie dzieciom leczonym na oddziałach onkologii w Lublinie.

Lęk, ból, niepewność – to wszystko towarzyszy dziecku i jego rodzinie podczas choroby.

Kartki od „naszych Aniołów” mają przywrócić dzieciom nadzieję, radość i poczucie bezpieczeństwa.

Co należało zrobić?
1. Trzeba było mieć kartkę (uczniowie robili kartki własnoręcznie na lekcjach techniki, przynosili również gotowe kartki wykonane
w domu wspólnie z rodzicami).
2. Zaadresowaliśmy do dziewczynki lub do chłopca.
3. We wnętrzu kartki wpisaliśmy kilka słów wsparcia, życzenia zdrowia dla dziecka, który leczy się na chorobę nowotworową. Opisaliśmy naszą codzienność. Każda z przygotowanych kartek była pozytywna i radosna. Na części kartek uczniowie zostawili swój kontakt, gdyby obdarowane dziecko chciało skontaktować się później.
4. Spakowaliśmy kartki i wysłaliśmy jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia na adres fundacji:

Fundacja ”Gdy Liczy się Czas”

1. Nowy Świat 30a/6

Zespół matematyczno-informatyczny