Dnia 22 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 148 w Warszawie odbyła się uroczysta gala Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Kot mój przyjaciel”, którego celem było zwrócenie uwagi na potrzeby zwierząt domowych, korzyści  i obowiązki wynikające z posiadania zwierzęcia, propagowanie pozytywnych zachowań humanitarnych oraz modelu odpowiedzialnego opiekuna.

Po eliminacjach szkolnych, w których zaprezentowano 9 oryginalnych prac plastycznych wykonanych w różnych technikach z wizerunkiem ,,kota” przez uczniów poszczególnych klas:

klasa IA: Tymon Skowroński, Kaja Waś, Gabriela Ścisłowska, Adam Zaleski

klasa IB: Kryspin Krajewski, Lena Królikowska, Nina Królikowska, Zofia Rutkowska,  Julian Mierzejewski

komisja konkursowa powołana przez Dyrektora Szkoły organizującej konkurs oceniając według następujących kryteriów:

• samodzielność wykonania,
  • pomysłowość,
  • stopień trudności techniki,
  • staranność wykonania

wyłoniła następującego finalistę naszej szkoły:

• I MIEJSCE – nagroda główna  Tymon Skowroński  (uczeń klasy IA)

Gratulujemy sukcesów!

Żanetta Wośko i Małgorzata Król