MISTRZOSTWA DZIELNICY I

WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

W TENISIE STOŁOWYM  DZIEWCZĄT I  CHŁOPCÓW

W listopadzie 2014 r. w hali Gimnazjum nr 48 odbyły się  Mistrzostwa Dzielnicy w Tenisie stołowym  dziewcząt i  chłopców.

Bardzo dobrze wypadły w nich nasze zawodniczki i zawodnicy . Chłopcy po bardzo zaciętych meczach pokonali swoich przeciwników po 2-1 w setach. Dziewczęta również nie dały szans swoim koleżankom z wolskich gimnazjów gładko wygrywając wszystkie mecze.  Obydwa zespoły wygrały turniej i zdobyły tytuł Mistrzów Dzielnicy.  Zwycięstwo w zawodach dało prawo gry naszym ekipom w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Mistrzostwa Warszawy odbyły się w Gimnazjum nr 121 na Białołęce. Chłopcy zostali sklasyfikowani na miejscu  XIII.  Olbrzymią niespodziankę sprawiły nasze dziewczęta , które zajęły V  miejsce uzyskując najlepszy wynik w historii naszej szkoły. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Skład drużyny chłopców:

Kamil Świerek  ,Bartek Walczak, Karol Ostrowski