W styczniu 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce dziewcząt i chłopców, w których nasze reprezentacje zajęły odpowiednio I i II  miejsce. Zawody eliminacyjne i półfinałowe odbyły się w Hali OSiR „Reduta”. Mecze  finałowe rozegrane zostały w hali „Koło” przy ul. Obozowej.

Skład drużyny dziewcząt:

Swoboda Maja, Olszowska Natalia, Bartman Justyna, Umińska Daria, Pawlak Ania, Aniszewska Marta, Klaudia Babiuch, Wieczorek Joanna, Brzozowicz Agnieszka, Dębska Natalia, Florczak Emilia, Kinga Małecka.

Skład drużyny chłopców:

Sucharski Gracjan, Kinast Mateusz, Winsztal Patryk, Chrzanowski Adam, Ostrowski Mikołaj, Możdżonek, Ochnik Jakub, Ciućkowski  Andrzej.

Drużyna naszych dziewcząt reprezentowała dzielnice Wola w rozgrywkach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, gdzie została uplasowana na miejscach IX – XII.

Opiekunem drużyn był  Jarosław Fonrath.