W dniu 27.09.20011 r. w Parku „Moczydło” odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w sztafetowych biegach przełajowych ( 10 x 800 m ). Reprezentacje naszego gimnazjum zajęły bardzo dobre lokaty.

Dziewczęta zajęły miejsce III a chłopcy I.

Skład drużyny chłopców: Marcel Malicki, Filip Babik, Mateusz Drabik, Mateusz Wiśniewski, Piotr Basiuk, Bartek Lewiński, Łukasz Biernacki, Łukasz Świdnicki, Patryk Prus i Adrian Antosz.
Skład drużyny dziewcząt: Barbara Kulik, Kinga Kołek, Matra Andrzejewska, Monika Kędzierska, Patrycja Marciniak, Julia Sosnowska, Katarzyna Rytel, Weronika Żelechowska, Paulina Krzeszlak, Klaudia Kucharska.
Opiekun zespołów: Jarosław Fonrath.

MISTRZOSTWA DZIELNICY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

W dniu 10.2011 r. w Parku „Moczydło” odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze wypadli w nich uczniowie naszego gimnazjum.
W klasyfikacji zespołowej chłopcy zajęli I miejsce a dziewcząta nieznacznie (jednym punktem)uległy Gimnazjum nr 49 i zajęły II miejsce.

Panowie rywalizowali na dystansie 1500 m a Panie miały do pokonania odcinek1000 m.
Indywidualnie do zdobycia we wszystkich konkurencjach było 18 medali z czego łupem naszej młodzieży padło aż 8 krążków. Najlepiej wypadli:

– brązowy medal Adrian Antosz

Poza tym miejsca w pierwszej dziesiątce, premiowane występem w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży zajęli: Adrian Kowalski, Dariusz Nierodzik, Adrian Kacperkiewicz, Patryk Kozłowski, Bartek Wachuta, Piotr Duma,Filip Babik, Andrzej Reszke, Piotr Basiuk, Klaudia Kucharska, Kinga Kołek.