Na przełomie listopada i grudnia 2014 r.  w hali naszego Gimnazjum odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w Unihokeju  chłopców i dziewcząt.

W grupie eliminacyjnej dziewczyny spotkały się z zawodniczkami  z Gimnazjów
nr 47 i 49. Po bardzo ładnych meczach pokonały rywalki  i zajęły I miejsce w grupie.
W półfinale nasze zawodniczki  odniosły kolejne zwycięstwo pokonując tym razem uczennice z Gimnazjum nr 61 3-2.

W meczu o Mistrzostwo Dzielnicy dziewczęta zagrały z koleżankami z Gimnazjum nr 49. Zawody były bardzo emocjonujące. Nasza drużyna cały czas dominowała na boisku lecz nie potrafiła strzelić gola zacięcie broniącym się rywalkom.  Bramka dająca I miejsce naszej drużynie padła dopiero  10 sekund przed końcem dogrywki.

Równie dobrze wypadli nasi chłopcy. Wygrali wszystkie   mecze w fazie grupowej  i półfinał. W finale  zagrali z Gimnazjum nr 50 gdzie zmiażdżyli przeciwników pokonując ich 10-0.

Zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zawodach!

Skład drużyny chłopców:

Walczak Bartek, Mieszkowski Bartek,  Palczewski Michał, Pogroszewski Patryk,  Papiernik Damian, Skrzos Piotr, Bednarowicz Piotr, Marcin Tran  Anh, Tarnowski Jan, Możdżonek Emil.

Skład drużyny dziewcząt:

Julia Pawelec, Klaudia Wronowicz, Magda Cieszkowska, Agata Kucharska, Diana Kostyra , Gabrysia i Weronika Major, Klaudia Bielawska, Justyna Bartman, Natalia Kaczmarzyk, Kamila Składanek, Nicole Husakowska-Hudzik, Natalia Bąk

Trenerem drużyn byli  Adam Kulesza i Jarosław Fonrath.