W dniu 8-go maja 2014 r. na stadionie AZS AWF w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Wola  w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców. Znakomicie spisała się reprezentacja naszego gimnazjum ( blisko 90 osób). W klasyfikacji dziewcząt i chłopców zajęliśmy pierwsze miejsca zdobywając łącznie 52 medale.

Spośród naszych dziewcząt medale zdobyły:

– Kucharska Agata – 100 m, I miejsce, kl. I-II,

– Krajewska Wiktoria – 100m, II miejsce, kl. I-II,

– Błażejewska Julia– 300 m, I miejsce, kl. I-II,

– Miller Dominika – 300m, III miejsce, kl. I-II,

– Bujnowska Julia – 600m, II miejsce, kl. I-II,

– Florczak Emilia – pchnięcie kulą, III miejsce, kl. I-II,

– Aniszewska Marta – pchnięcie kulą, II miejsce, kl. I-II,

– Sztafeta 4x100m (Błażejewska, Miller, Krajewska, Kucharska) – I miejsce, kl. I-II,

– Kędzierska Monika – 100 m, I miejsce, kl. III,

– Mieszczyńska Marta – 100m, III miejsce, kl. III,

– Paulina Skrzos– 200 m, II miejsce, kl. III,

– Patrycja Marciniak – 200m, II miejsce, kl. III,

– Snopek Ola – 400m, I miejsce, kl. III,

– Kłódkiewicz Natalia – 400m, III miejsce, kl. III,

– Stępniewska Marta – pchnięcie kulą, I miejsce, kl. III,

– Barbara Kulik – pchnięcie kulą, II miejsce, kl. III,

– Małecka Maja – skok wzwyż, II miejsce, kl. III,

– Wesołowska Karolina – skok wzwyż, II miejsce, kl. III,

– Sztafeta 4x100m (Snopek , Kędzierska, Marciniak , Skrzos) – I miejsce, kl. III,

– Sztafeta olimpijska (Mróz, Kłódkiewicz, Kulik, Kołek) – II miejsce, kl. III,

 

 

Drużyna chłopców przywiozła z zawodów aż 32 medale. Ich zdobywcami byli:

– Kulesza Daniel – 100 m, I miejsce, kl. I-II,

– Janusz Mikołaj – 100m, II miejsce, kl. I-II,

– Karolak Maciej – 300m, I miejsce, kl. I-II,

– Bieranowski Patryk – 1000m, I miejsce, kl. I-II,

– Ratajczyk Franek – 1000m, II miejsce, kl. I-II,

– Tobiasz Jan – 1000m, III miejsce, kl. I-II,

– Sokołowski Szymon – pchnięcie kulą, III miejsce, kl. I-II,

– Strulak Krystian – skok w dal, I miejsce, kl. I-II,

– Jankowski – skok w dal, III miejsce, kl. I-II,

– Mieszkowski Bartek – skok wzwyż, I miejsce, kl. I-II,

– Narewski Kuba – skok wzwyż, II miejsce, kl. I-II,

– Sztafeta 4x100m (Furmanik, Kulesza, Strulak, Karolak) – I miejsce, kl. I-II,

– Caban Konrad – 100 m, I miejsce, kl. III,

– Szymański Tomasz – 100m, II miejsce, kl. III,

– Dikof Max– 200 m, I miejsce, kl. III,

– Śledziewski Radosław – 200m, II miejsce, kl. III,

– Wawrzyniak Mateusz – 200m, III miejsce, kl. III,

– Bawoł Jakub – 400m, I miejsce, kl. III,

– Brzeski Dawid – 400m, II miejsce, kl. III,

– Niksa Adrian – 800m, I miejsce, kl. III,

– Milewski Sebastian – 1500m, I miejsce, kl. III,

– Kozłowski Patryk – 1500m, II miejsce, kl. III,

– Przybyła Jakub – 1500m, III miejsce, kl. III,

– Paciorek Patryk – pchnięcie kulą, III miejsce, kl. III,

– Rusak Kamil – skok w dal , I miejsce, kl. III,

– Adam Sieczka Jankowski – skok w dal , II miejsce, kl. III,

– Macur Albert – skok w dal , III miejsce, kl. III,

– Paluch Kacper – skok wzwyż  , I miejsce, kl. III,

– Rosik Czarek – skok wzwyż  , III miejsce, kl. III,

– Sztafeta 4x100m (Rusak, Caban, Wawrzyniak, Kozłowski) – I miejsce, kl. III,

– Sztafeta olimpijska (Dzięcioł, Dikof, Śledziewski, Kruczewski) – II miejsce, kl. III,

 

Opiekunami zawodniczek i zawodników byli: Jadwiga Zadruska, Adam Kulesza, Mateusz Jaworski, Zbigniew Kowalski i Jarosław Fonrath.

Wszystkim bardzo dziękujemy za mobilizację startową a medalistom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, które odbędą się na stadionie „Orzeł” Warszawa. Do zawodów  zakwalifikowały się 3 pierwsze osoby z każdej konkurencji oraz zwycięskie sztafety.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat@sp388.edu.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/