Grono pedagogiczne

Szkoła  Podstawowa

Klasa 0 A Monika Garbiec 10
Klasa 0 B Agnieszka Świątek 9
Klasa 1 A Żanetta Wośko 17
Klasa 1 B Małgorzata Król 14
Klasa 4 A Anna Szymczyk 30
Klasa 5 A Tomasz Marzec 22
Klasa 6 A Jacek Kostrzewski 24
Klasa 7 A Joanna Owczarek 35
Klasa 7 B Małgorzata Łaszcz-Toczek 25
Klasa 8 A Piotr Łopacki 23
Klasa 8 B Ewa Tkaczyk 31
Klasa 8 C Leszek Stankiewicz 36

Gimnazjum

Klasa 3 A Anetta Płotnicka 28
Klasa 3 B Elżbieta Słupik 27
Klasa 3 C Renata Andrzejewska 34
Klasa 3 D Izabela Olech-Wójcik 29
Klasa 3 E Marta Niewiadomska 21
Klasa 3 F Małgorzata Łaszcz-Toczek 25
Klasa 3 G Izabela Olech-Wójcik 29

 

Nauczyciele zatrudnieni w Szkole Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła II

L.p. Imię i nazwisko Nauczane przedmioty
1 Wiesława Andraka-Zackiewicz Biologia, etyka
2 Renata Andrzejewska Język angielski
3 Klaudia Bargieł Chemia, wychowawca w świetlicy
4 Katarzyna Biedrzycka Wychowawca w świetlicy
5 Wioletta Boroń Religia
6 Marcin Broniszewski Piłka nożna
7 Marek Chański Piłka nozna
8 Dorota Chołast Język angielski
9 Konrad Cop Piłka siatkowa
10 Barbara Dąbrowska Edukacja dla bezpieczeństwa
11 Kamilla Dobrzeniecka Pedagog
12 Konrad Dousa Piłka nożna
13 Jarosław Fonrath Lekkoatletyka
14 Monika Garbiec Edukacja wczesnoszkolna
15 Dariusz Grzegrzółka Piłka nożna
16 Andrzej Gumola Chemia
17 Andrzej Jakubiuk Historia
18 Ariel Jakubowski Piłka nożna
19 Jacek Janiszek Muzyka
20 Maria Janiszewska Historia, wiedza o społeczeństwie
21 Norbert Jędrzejczyk Piłka nożna
22 Joanna Kądziela Religia
23 Marta Karwowska Język polski
24 Aneta Kędra Język angielski
25 Tomasz Keller Piłka siatkowa
26 Artur Kolator Piłka nożna
27 Renata Korona Bibliotekarz
28 Joanna Król Bibliotekarz
29 Małgorzata Król Edukacja wczesnoszkolna
30 Adam Kulesza Piłka siatkowa, Unihokej
31 Małgorzata Łaszcz-Toczek Matematyka
32 Paulina Łężak Judo
33 Piotr Łopacki Język angielski
34 Tomasz Marzec Matematyka
35 Marta Niewiadomska Fizyka
36 Mateusz Niewiadomski Piłka nożna
37 Izabela Olech-Wójcik Geografia, zajęcia komputerowe
38 Barbara Olpińska Wychowanie do życia w rodzinie
39 Joanna Owczarek Język niemiecki
40 Jan Pieciuk Piłka nożna
41 Anetta Płotnicka Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne
42 Grażyna Presz Biologia, przyroda
43 Mikołaj Raczyński Piłka nożna
44 Marcin Sasal Piłka nożna
45 Iwona Skwirut Język polski
46 Elżbieta Słupik Matematyka
47 Leszek Stankiewicz Informatyka, matematyka
48 Karolina Strejko Wychowawca w świetlicy
49 Agnieszka Świątek Edukacja wczesnoszkolna
50 Piotr Szczechowicz Piłka nożna
51 Arkadiusz Szulc Piłka nożna
52 Anna Szymczyk Język polski, wiedza o społeczeństwie
53 Ewa Tkaczyk Język polski
54 Ewa Walczuk Pedagog
55 Piotr Wojdyga Piłka nożna
56 Żanetta Wośko Edukacja wczesnoszkolna
57 Joanna Woźniak Język hiszpański
58 Jadwiga Zadruska Lekkoatletyka
59 Łukasz Zalewski Piłka nożna

 

LISTA NAUCZYCIELI – WYCHOWAWCÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 388 IM. JANA PAWŁA II

W ROKU SZKOLNYM . 2019/2020

KLASA 0A     wychowawca – Zelik – Zdzieborska Sylwia

KLASA 0B     wychowawca – Suwińska Ewelina

KLASA 0C     wychowawca – Majkowska Agata

KLASA 1A    wychowawca –  Kuśnierz Monika

KLASA 1B    wychowawca –  Świątek Agnieszka

KLASA 2A    wychowawca –  Wośko Żanetta

KLASA 2B    wychowawca –  Król Małgorzata

KLASA 5A     wychowawca – Szymczyk Anna

KLASA 6A     wychowawca – Stankiewicz Leszek

KLASA 6B     wychowawca – Olech – Wójcik Izabela

KLASA 7A     wychowawca – Niewiadomska Marta

KLASA 8A     wychowawca – Łopacki Piotr

KLASA 8B     wychowawca – Łaszcz – Toczek Małgorzata

KLASA 8C     wychowawca – Słupik Elżbieta

Nauczyciele zatrudnieni w Szkole Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła II

Lp. Nazwisko i imię Nauczanie przedmioty
1 Fonrath Jarosław Wychowanie fizyczne
2 Skwirut Iwona Język polski
3 Bargieł Klaudia Chemia,

wychowawca w świetlicy

4 Boroń Wioletta Religia
5 Broniszewski Marcin Piłka nożna
6 Chański Marek Piłka nożna
7 Dąbrowska Barbara EDB
8 Dobrzeniecka  Kamilla Pedagog
9 Dousa Konrad Piłka nożna
10 Faryj-Goździkiewicz Julia Urlop wychowawczy
11 Jusiak Piotr Historia, WOS
12 Kolator Artur Piłka nożna
13 Kosterska Małgorzata WDŻWR
14 Król Joanna Biblioteka
15 Król Małgorzata Nauczanie wczesnoszkolne
16 Kulesza Adam Wychowanie fizyczne
17 Kuśnierz Monika Nauczanie wczesnoszkolne
18 Łapiński Andrzej Muzyka
19 Łaszcz – Toczek Małgorzata Matematyka
20 Łopacki Piotr Język angielski
21 Majkowska Agata  
22 Niewiadomska Marta Biologia, fizyka
23 Niewiadomski Mateusz Wychowanie fizyczne
24 Olech –Wójcik Izabela Geografia
25 Owczarek Joanna Język niemiecki
26 Sasal Marcin Piłka nożna
27 Słoniowska Magdalena Wychowawca w świetlicy
28 Słupik Elżbieta matematyka
29 Stankiewicz Leszek Informatyka
30 Strakowska  Dorota Wychowawca w świetlicy
31 Strejko Karolina Plastyka, wychowawca świetlicy
32 Sulima Sylwia  
33 Suwińska Ewelina Nauczanie wczesnoszkolne
34 Szczechowicz Piotr Piłka nożna
35 Szymczyk Anna Język polski
36 Świątek Agnieszka Nauczanie wczesnoszkolne
37 Walczuk Ewa Pedagog
38 Wośko Żanetta Nauczanie wczesnoszkolne
39 Woźniak Joanna Język hiszpański
40 Zelik – Zdzieborska Sylwia Nauczanie wczesnoszkolne

Grono pedagogiczne

Szkoła  Podstawowa

Klasa 0 A Monika Garbiec 10
Klasa 0 B Agnieszka Świątek 9
Klasa 1 A Żanetta Wośko 17
Klasa 1 B Małgorzata Król 14
Klasa 4 A Anna Szymczyk 30
Klasa 5 A Tomasz Marzec 22
Klasa 6 A Andrzej Jakubiuk 24
Klasa 7 A Joanna Owczarek 35
Klasa 7 B Grażyna Presz 33
Klasa 8 A Piotr Łopacki
Klasa 8 B Ewa Tkaczyk 31
Klasa 8 C Leszek Stankiewicz 36

Gimnazjum

Klasa 3 A Anetta Płotnicka 28
Klasa 3 B Elżbieta Słupik 27
Klasa 3 C Renata Andrzejewska 34
Klasa 3 D Izabela Olech-Wójcik 29
Klasa 3 E Marta Niewiadomska 21
Klasa 3 F Małgorzata Łaszcz-Toczek 25
Klasa 3 G Aneta Kędra 32

 

Nauczyciele zatrudnieni w Szkole Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła II

L.p. Imię i nazwisko Nauczane przedmioty
1 Wiesława Andraka-Zackiewicz Biologia, etyka
2 Renata Andrzejewska Język angielski
3 Klaudia Bargieł Chemia, wychowawca w świetlicy
4 Katarzyna Biedrzycka Wychowawca w świetlicy
5 Wioletta Boroń Religia
6 Marcin Broniszewski Piłka nożna
7 Marek Chański Piłka nozna
8 Dorota Chołast Język angielski
9 Konrad Cop Piłka siatkowa
10 Barbara Dąbrowska Edukacja dla bezpieczeństwa
11 Kamilla Dobrzeniecka Pedagog
12 Konrad Dousa Piłka nożna
13 Jarosław Fonrath Lekkoatletyka
14 Monika Garbiec Edukacja wczesnoszkolna
15 Dariusz Grzegrzółka Piłka nożna
16 Andrzej Gumola Chemia
17 Andrzej Jakubiuk Historia
18 Ariel Jakubowski Piłka nożna
19 Jacek Janiszek Muzyka
20 Maria Janiszewska Historia, wiedza o społeczeństwie
21 Norbert Jędrzejczyk Piłka nożna
22 Joanna Kądziela Religia
23 Marta Karwowska Język polski
24 Aneta Kędra Język angielski
25 Tomasz Keller Piłka siatkowa
26 Artur Kolator Piłka nożna
27 Renata Korona Bibliotekarz
28 Joanna Król Bibliotekarz
29 Małgorzata Król Edukacja wczesnoszkolna
30 Adam Kulesza Piłka siatkowa, Unihokej
31 Małgorzata Łaszcz-Toczek Matematyka
32 Paulina Łężak Judo
33 Piotr Łopacki Język angielski
34 Tomasz Marzec Matematyka
35 Marta Niewiadomska Fizyka
36 Mateusz Niewiadomski Piłka nożna
37 Izabela Olech-Wójcik Geografia, zajęcia komputerowe
38 Barbara Olpińska Wychowanie do życia w rodzinie
39 Joanna Owczarek Język niemiecki
40 Jan Pieciuk Piłka nożna
41 Anetta Płotnicka Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne
42 Grażyna Presz Biologia, przyroda
43 Mikołaj Raczyński Piłka nożna
44 Marcin Sasal Piłka nożna
45 Iwona Skwirut Język polski
46 Elżbieta Słupik Matematyka
47 Leszek Stankiewicz Informatyka, matematyka
48 Karolina Strejko Wychowawca w świetlicy
49 Agnieszka Świątek Edukacja wczesnoszkolna
50 Piotr Szczechowicz Piłka nożna
51 Arkadiusz Szulc Piłka nożna
52 Anna Szymczyk Język polski, wiedza o społeczeństwie
53 Ewa Tkaczyk Język polski
54 Ewa Walczuk Pedagog
55 Piotr Wojdyga Piłka nożna
56 Żanetta Wośko Edukacja wczesnoszkolna
57 Joanna Woźniak Język hiszpański
58 Jadwiga Zadruska Lekkoatletyka
59 Łukasz Zalewski Piłka nożna

 

Szkoła  Podstawowa

Klasa 0 A Monika Garbiec 10
Klasa 0 B Agnieszka Świątek 9
Klasa 1 A Żanetta Wośko 17
Klasa 1 B Małgorzata Król 14
Klasa 4 A Anna Szymczyk 30
Klasa 5 A Tomasz Marzec 22
Klasa 6 A Andrzej Jakubiuk 24
Klasa 7 A Joanna Owczarek 35
Klasa 7 B Grażyna Presz 33
Klasa 8 A Piotr Łopacki
Klasa 8 B Ewa Tkaczyk 31
Klasa 8 C Leszek Stankiewicz 36

Gimnazjum

Klasa 3 A Anetta Płotnicka 28
Klasa 3 B Elżbieta Słupik 27
Klasa 3 C Renata Andrzejewska 34
Klasa 3 D Izabela Olech-Wójcik 29
Klasa 3 E Marta Niewiadomska 21
Klasa 3 F Małgorzata Łaszcz-Toczek 25
Klasa 3 G Aneta Kędra 32

 

Nauczyciele zatrudnieni w Szkole Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła II

L.p. Imię i nazwisko Nauczane przedmioty
1 Wiesława Andraka-Zackiewicz Biologia, etyka
2 Renata Andrzejewska Język angielski
3 Klaudia Bargieł Chemia, wychowawca w świetlicy
4 Katarzyna Biedrzycka Wychowawca w świetlicy
5 Wioletta Boroń Religia
6 Marcin Broniszewski Piłka nożna
7 Marek Chański Piłka nozna
8 Dorota Chołast Język angielski
9 Konrad Cop Piłka siatkowa
10 Barbara Dąbrowska Edukacja dla bezpieczeństwa
11 Kamilla Dobrzeniecka Pedagog
12 Konrad Dousa Piłka nożna
13 Jarosław Fonrath Lekkoatletyka
14 Monika Garbiec Edukacja wczesnoszkolna
15 Dariusz Grzegrzółka Piłka nożna
16 Andrzej Gumola Chemia
17 Andrzej Jakubiuk Historia
18 Ariel Jakubowski Piłka nożna
19 Jacek Janiszek Muzyka
20 Maria Janiszewska Historia, wiedza o społeczeństwie
21 Norbert Jędrzejczyk Piłka nożna
22 Joanna Kądziela Religia
23 Marta Karwowska Język polski
24 Aneta Kędra Język angielski
25 Tomasz Keller Piłka siatkowa
26 Artur Kolator Piłka nożna
27 Renata Korona Bibliotekarz
28 Joanna Król Bibliotekarz
29 Małgorzata Król Edukacja wczesnoszkolna
30 Adam Kulesza Piłka siatkowa, Unihokej
31 Małgorzata Łaszcz-Toczek Matematyka
32 Paulina Łężak Judo
33 Piotr Łopacki Język angielski
34 Tomasz Marzec Matematyka
35 Marta Niewiadomska Fizyka
36 Mateusz Niewiadomski Piłka nożna
37 Izabela Olech-Wójcik Geografia, zajęcia komputerowe
38 Barbara Olpińska Wychowanie do życia w rodzinie
39 Joanna Owczarek Język niemiecki
40 Jan Pieciuk Piłka nożna
41 Anetta Płotnicka Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne
42 Grażyna Presz Biologia, przyroda
43 Mikołaj Raczyński Piłka nożna
44 Marcin Sasal Piłka nożna
45 Iwona Skwirut Język polski
46 Elżbieta Słupik Matematyka
47 Leszek Stankiewicz Informatyka, matematyka
48 Karolina Strejko Wychowawca w świetlicy
49 Agnieszka Świątek Edukacja wczesnoszkolna
50 Piotr Szczechowicz Piłka nożna
51 Arkadiusz Szulc Piłka nożna
52 Anna Szymczyk Język polski, wiedza o społeczeństwie
53 Ewa Tkaczyk Język polski
54 Ewa Walczuk Pedagog
55 Piotr Wojdyga Piłka nożna
56 Żanetta Wośko Edukacja wczesnoszkolna
57 Joanna Woźniak Język hiszpański
58 Jadwiga Zadruska Lekkoatletyka
59 Łukasz Zalewski Piłka nożna

 

Grono pedagogiczne

Szkoła  Podstawowa

Klasa 0 A Monika Garbiec 10
Klasa 0 B Agnieszka Świątek 9
Klasa 1 A Żanetta Wośko 17
Klasa 1 B Małgorzata Król 14
Klasa 4 A Anna Szymczyk 30
Klasa 5 A Tomasz Marzec 22
Klasa 6 A Andrzej Jakubiuk 24
Klasa 7 A Joanna Owczarek 35
Klasa 7 B Grażyna Presz 33
Klasa 8 A Piotr Łopacki
Klasa 8 B Ewa Tkaczyk 31
Klasa 8 C Leszek Stankiewicz 36

Gimnazjum

Klasa 3 A Anetta Płotnicka 28
Klasa 3 B Elżbieta Słupik 27
Klasa 3 C Renata Andrzejewska 34
Klasa 3 D Izabela Olech-Wójcik 29
Klasa 3 E Marta Niewiadomska 21
Klasa 3 F Małgorzata Łaszcz-Toczek 25
Klasa 3 G Aneta Kędra 32

 

Nauczyciele zatrudnieni w Szkole Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła II

L.p. Imię i nazwisko Nauczane przedmioty
1 Wiesława Andraka-Zackiewicz Biologia, etyka
2 Renata Andrzejewska Język angielski
3 Klaudia Bargieł Chemia, wychowawca w świetlicy
4 Katarzyna Biedrzycka Wychowawca w świetlicy
5 Wioletta Boroń Religia
6 Marcin Broniszewski Piłka nożna
7 Marek Chański Piłka nozna
8 Dorota Chołast Język angielski
9 Konrad Cop Piłka siatkowa
10 Barbara Dąbrowska Edukacja dla bezpieczeństwa
11 Kamilla Dobrzeniecka Pedagog
12 Konrad Dousa Piłka nożna
13 Jarosław Fonrath Lekkoatletyka
14 Monika Garbiec Edukacja wczesnoszkolna
15 Dariusz Grzegrzółka Piłka nożna
16 Andrzej Gumola Chemia
17 Andrzej Jakubiuk Historia
18 Ariel Jakubowski Piłka nożna
19 Jacek Janiszek Muzyka
20 Maria Janiszewska Historia, wiedza o społeczeństwie
21 Norbert Jędrzejczyk Piłka nożna
22 Joanna Kądziela Religia
23 Marta Karwowska Język polski
24 Aneta Kędra Język angielski
25 Tomasz Keller Piłka siatkowa
26 Artur Kolator Piłka nożna
27 Renata Korona Bibliotekarz
28 Joanna Król Bibliotekarz
29 Małgorzata Król Edukacja wczesnoszkolna
30 Adam Kulesza Piłka siatkowa, Unihokej
31 Małgorzata Łaszcz-Toczek Matematyka
32 Paulina Łężak Judo
33 Piotr Łopacki Język angielski
34 Tomasz Marzec Matematyka
35 Marta Niewiadomska Fizyka
36 Mateusz Niewiadomski Piłka nożna
37 Izabela Olech-Wójcik Geografia, zajęcia komputerowe
38 Barbara Olpińska Wychowanie do życia w rodzinie
39 Joanna Owczarek Język niemiecki
40 Jan Pieciuk Piłka nożna
41 Anetta Płotnicka Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne
42 Grażyna Presz Biologia, przyroda
43 Mikołaj Raczyński Piłka nożna
44 Marcin Sasal Piłka nożna
45 Iwona Skwirut Język polski
46 Elżbieta Słupik Matematyka
47 Leszek Stankiewicz Informatyka, matematyka
48 Karolina Strejko Wychowawca w świetlicy
49 Agnieszka Świątek Edukacja wczesnoszkolna
50 Piotr Szczechowicz Piłka nożna
51 Arkadiusz Szulc Piłka nożna
52 Anna Szymczyk Język polski, wiedza o społeczeństwie
53 Ewa Tkaczyk Język polski
54 Ewa Walczuk Pedagog
55 Piotr Wojdyga Piłka nożna
56 Żanetta Wośko Edukacja wczesnoszkolna
57 Joanna Woźniak Język hiszpański
58 Jadwiga Zadruska Lekkoatletyka
59 Łukasz Zalewski Piłka nożna

 

Szkoła  Podstawowa

Klasa 0 A Monika Garbiec 10
Klasa 0 B Agnieszka Świątek 9
Klasa 1 A Żanetta Wośko 17
Klasa 1 B Małgorzata Król 14
Klasa 4 A Anna Szymczyk 30
Klasa 5 A Tomasz Marzec 22
Klasa 6 A Andrzej Jakubiuk 24
Klasa 7 A Joanna Owczarek 35
Klasa 7 B Grażyna Presz 33
Klasa 8 A Piotr Łopacki
Klasa 8 B Ewa Tkaczyk 31
Klasa 8 C Leszek Stankiewicz 36

Gimnazjum

Klasa 3 A Anetta Płotnicka 28
Klasa 3 B Elżbieta Słupik 27
Klasa 3 C Renata Andrzejewska 34
Klasa 3 D Izabela Olech-Wójcik 29
Klasa 3 E Marta Niewiadomska 21
Klasa 3 F Małgorzata Łaszcz-Toczek 25
Klasa 3 G Aneta Kędra 32

 

Nauczyciele zatrudnieni w Szkole Podstawowej nr 388 im. Jana Pawła II

L.p. Imię i nazwisko Nauczane przedmioty
1 Wiesława Andraka-Zackiewicz Biologia, etyka
2 Renata Andrzejewska Język angielski
3 Klaudia Bargieł Chemia, wychowawca w świetlicy
4 Katarzyna Biedrzycka Wychowawca w świetlicy
5 Wioletta Boroń Religia
6 Marcin Broniszewski Piłka nożna
7 Marek Chański Piłka nozna
8 Dorota Chołast Język angielski
9 Konrad Cop Piłka siatkowa
10 Barbara Dąbrowska Edukacja dla bezpieczeństwa
11 Kamilla Dobrzeniecka Pedagog
12 Konrad Dousa Piłka nożna
13 Jarosław Fonrath Lekkoatletyka
14 Monika Garbiec Edukacja wczesnoszkolna
15 Dariusz Grzegrzółka Piłka nożna
16 Andrzej Gumola Chemia
17 Andrzej Jakubiuk Historia
18 Ariel Jakubowski Piłka nożna
19 Jacek Janiszek Muzyka
20 Maria Janiszewska Historia, wiedza o społeczeństwie
21 Norbert Jędrzejczyk Piłka nożna
22 Joanna Kądziela Religia
23 Marta Karwowska Język polski
24 Aneta Kędra Język angielski
25 Tomasz Keller Piłka siatkowa
26 Artur Kolator Piłka nożna
27 Renata Korona Bibliotekarz
28 Joanna Król Bibliotekarz
29 Małgorzata Król Edukacja wczesnoszkolna
30 Adam Kulesza Piłka siatkowa, Unihokej
31 Małgorzata Łaszcz-Toczek Matematyka
32 Paulina Łężak Judo
33 Piotr Łopacki Język angielski
34 Tomasz Marzec Matematyka
35 Marta Niewiadomska Fizyka
36 Mateusz Niewiadomski Piłka nożna
37 Izabela Olech-Wójcik Geografia, zajęcia komputerowe
38 Barbara Olpińska Wychowanie do życia w rodzinie
39 Joanna Owczarek Język niemiecki
40 Jan Pieciuk Piłka nożna
41 Anetta Płotnicka Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne
42 Grażyna Presz Biologia, przyroda
43 Mikołaj Raczyński Piłka nożna
44 Marcin Sasal Piłka nożna
45 Iwona Skwirut Język polski
46 Elżbieta Słupik Matematyka
47 Leszek Stankiewicz Informatyka, matematyka
48 Karolina Strejko Wychowawca w świetlicy
49 Agnieszka Świątek Edukacja wczesnoszkolna
50 Piotr Szczechowicz Piłka nożna
51 Arkadiusz Szulc Piłka nożna
52 Anna Szymczyk Język polski, wiedza o społeczeństwie
53 Ewa Tkaczyk Język polski
54 Ewa Walczuk Pedagog
55 Piotr Wojdyga Piłka nożna
56 Żanetta Wośko Edukacja wczesnoszkolna
57 Joanna Woźniak Język hiszpański
58 Jadwiga Zadruska Lekkoatletyka
59 Łukasz Zalewski Piłka nożna

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat@sp388.edu.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/