WIELKI SUKCES SIATKARZY

Z GIMNAZJUM NR 48

W kwietniu 2016 r. odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Mistrzostwa rozegrane zostały na trzech boiskach: Gimnazjum nr 39 przy ul. Hożej (Śródmieście) – eliminacje i ćwierćfinały, Gimnazjum nr 48 przy ul. Deotymy (Wola) – eliminacje i ćwierćfinały i hali OSiR  przy ul. Polnej – półfinały, i finały.

Fantastycznie spisała się ekipa naszego gimnazjum , która w wielkim stylu odniosła piękny sukces i zdobyła tytuł Mistrzów Warszawy.

W finale  naszym zawodnikom kibicowała Dyrektor Gimnazjum nr 48 – Marzena Małaszkiewicz oraz uczniowie tej  szkoły.

Złote medale  wręczył Przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i woj. Mazowieckiego Pan Jan Dorosiewicz.

Skład drużyny chłopców:

Wachowicz Wojciech, Molga Grzegorz, Milczarski Antoni, Skibiński Michał, Ochnik Jakub, Toczyski Artur, Narewski Jakub, Szymański Filip, Ślezankiewicz Aleksy, Czaplicki Marcin, Sucharski Gracjan, Pielasa Maciej, Boguszewski Krystian, Szlęzak Piotr, Kulesza Michał.

Trenerem drużyny był KONRAD COP autor największych sukcesów siatkarskich naszych chłopców!

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!