12.10.2023r.klasa 3c wraz z wychowawczynią wybrała się do Kinoteki Pałacu Kultury i Nauki na film pt. “Dzieci z Bullerbyn”. Byliśmy w Kinotece Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Najnowsze wpisy
- TYDZIEŃ dla BEZPIECZEŃSTWA w naszej szkole 15-19 czerwca 2026r.
- Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne – Roboty w mieście Warszawa
- Piknik Rodzinny 2026 – „Rodzina, ruch i dobra zabawa!”
- Wycieczka do Torunia klas: 7b, 8a i 8b
- Jubileusz 70-lecia istnienia placówki połączony z Galą Finałową XX edycji Warszawskiego Konkursu „Warszawa da się lubić”, objętego honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola, pana Krzysztofa Strzałkowskiego.








