Podróż do każdego kraju poprzedzona była piosenką ,,Jedzie pociąg z daleka”. Dzięki dziecięcej wyobraźni odwiedziliśmy między innymi takie kraje jak: Francja, tańcząc kankana, Grecja – zorbę, Rosja – kazaczoka i Brazylia- sambę. W bajkowej scenerii, przy pięknej muzyce, dzieci bawiły się wspaniale. Dodatkową atrakcją były konkursowe zabawy, które dostarczyły mnóstwo radości: pokaz mody karnawałowej, ratowanie dam z tonącego Titanica przez odważnych śmiałków oraz wybór królowej i króla balu. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, policjantów, piratów, Spiderman’ów czy czarodziejek. Z niecierpliwością czekamy na kolejny, równie wspaniały, bal. Bez wątpienia będzie tak samo kolorowo i zabawnie.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content