Serdecznie zapraszamy na dni otwarte dla Rodziców kandydatów do klas “0” w dniach 11.01 – 22.01 od godziny 9.00 do 15.00.

Odwiedziny ze względu na panujące obostrzenia związane z Covid – 19, tylko po uprzednim zapisaniu telefonicznym. Czas wizyty maksymalnie 15 min. Zapisy telefoniczne w sekretariacie szkoły, tel. 22 836 03 41.

Zapraszamy

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na 2021 rok rozpocznie się na przełomie lutego i marca, a już w styczniu dzieci i rodzice będą mogli odwiedzić wolskie zerówki i zapoznać się z ich ofertą edukacyjną. Na sześciolatków czeka szeroki wybór zajęć łączących naukę, zabawę i twórczą aktywność.

Już za chwilę rodzice będą podejmowali decyzję, gdzie 1 września ich dzieci rozpoczną rok przedszkolnej edukacji. Na Woli w każdej szkole podstawowej działa nowoczesna, bezpieczna i przyjazna dla sześciolatków zerówka. Każda z dziewiętnastu placówek zapewnia dzieciom wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, doskonale wyposażone sale dydaktyczne i certyfikowane place zabaw.

– Nasze zerówki to miejsca dla dzieci i rodziców poszukujących na Woli szkół pielęgnujących kreatywność, wyobraźnię, a przede wszystkim indywidualne podejście i przyjazne, sprzyjające rozwojowi środowisko. Najmłodsi uczniowie objęci są pomocą psychologiczno-pedagogiczną, a zerówki przygotowały dla nich ofertę zajęć dodatkowych, czyli bon sześciolatka – mówi Grażyna Orzechowska-Mikulska, zastępczyni burmistrza.

W ramach bonu sześciolatka wolskie szkoły zapewniają:
• 2 razy w tygodniu – zajęcia z języka angielskiego w ramach programu „Wolski poliglota”,
• 2 razy w tygodniu – zajęcia rytmiki lub gimnastyki korekcyjnej,
• raz w tygodniu – „Matematyka nietrudna dla smyka”,
• raz w tygodniu – zajęcia wspierające kreatywność, np. robotyka, szachy,
• raz w semestrze, w ramach edukacji kulturalnej – wyjścia do kina, teatru lub muzeum,
• w okresie zimowym –  program dożywiania każdego dziecka „Zdrowa kanapka”,
• komplet materiałów plastycznych i artykułów papierniczych dla wszystkich grup sześciolatków na początku roku szkolnego.
Informacje o zasadach i harmonogramie rekrutacji będą dostępne na: www.edukacja.warszawa.pl

Prezentacja zerówki tutaj

Wirtualny spacer po naszej szkole. https://sp388-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/388_sp388_onmicrosoft_com/ER0tp7jmawlPr21dXsYb3JYBQzF_CMmSc2gw5oHe6AhPpQ?e=6Fgaxb

List Burmistrza do Rodziców –  List Burmistrza