„Bezpieczne i zdrowe zabawy i sporty zimowe”

Dnia 16 stycznia 2019 r.w Szkole Podstawowej nr 132 im. Sandora Petofiego odbyła się uroczysta gala Dzielnicowego Konkursu Plastycznego ,,Bezpieczne i zdrowe zabawy i sporty zimowe”, którego celem było wdrażanie uczniów do przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych, propagowanie zdrowego stylu życia (zachęcanie dzieci do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku oraz uprawiania sportów zimowych), kształtowanie wyobraźni i inwencji twórczej z wykorzystaniem różnorodnych form i technik plastycznych oraz umożliwienie prezentacji własnych dokonań twórczych na terenie dzielnicy.

Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów z klas IA i IB po eliminacjach szkolnych.Komisja konkursowa powołana przez Dyrektora Szkoły organizującej konkurs oceniając według następujących kryteriów:

• zgodność z tematyką konkursu,
  • technika wykonania, kompozycja, pomysłowość, gama kolorystyczna,
  • estetyka wykonania pracy,

wyłoniła następujących finalistów naszej szkoły:

• I MIEJSCE – nagroda główna KAJA WAŚ (uczennica klasyIA)
  • WYRÓŻNIENIEKRYSPIN KRAJEWSKI

(uczeń klasy IB)