Gra Polskiej Akcji Humanitarnej

 

 

W poniedziałek 14 grudnia grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w grze przygotowanej przez Polską Akcję Humanitarną. Uczniowie mieli okazję wcielić się w rolę pracowników humanitarnych i od początku do końca prześledzić jak wyglądają zadania i trudności z jakimi pracownicy PAHu się spotykają. Przy pomocy komputerów i smartfonów musieli rozwiązywać kolejne zadania i pokonywać stawiane przed nimi przeszkody, tak aby uratować jak największą ilość ludzi. Gra powiązana była z projektem w którym uczestniczy nasza szkoła: "Opowiadamy, żeby zrozumieć rozumiemy żeby zmieniać. Storytelling i nowe media w edukacji globalnej", projekt koordynowany jest przez Polską Akcję Humanitarną i współfinansowany w ramach programu polskiej pomocy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2015 r.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content