We wrześniu w oddziałach przedszkolnych było bardzo wesoło. Wspólnie bawiliśmy się  i uczyliśmy. Nawiązywaliśmy nowe znajomości i przyjaźnie. Spędzaliśmy miło czas w sali i na placu zabaw. Przeprowadziliśmy też próbną akcję ewakuacyjną, żeby nauczyć się właściwego zachowania w chwilach zagrożenia.

Wykonywaliśmy różne prace plastyczne np. wyklejaliśmy i malowaliśmy jesienne drzewa, liście oraz dynie. Z plasteliny i kasztanów lepiliśmy zwierzęta  i owoce. Na zajęciach uczyliśmy się o darach jesieni w sadach i ogrodach. Poznaliśmy pierwsze litery i cyfry. Konstruowaliśmy różne budowle z klocków. Podczas zajęć umuzykalniających śpiewaliśmy piosenki, tańczyliśmy, słuchaliśmy muzyki klasycznej i próbowaliśmy tworzyć do niej akompaniament. Uczyliśmy się także skakania na skakance.

Aneta Wiśniewska

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content