KOLEJNY SUKCES, KOLEJNE ZŁOTO

W WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY

W dniu 13.10.2015 r. na terenie torów wyścigów konnych odbyły się zawody w Sztafetowych biegach przełajowych w ramach Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Znakomicie spisali się nasi chłopcy, którzy po emocjonującej walce wygrali zawody pokonując wszystkie ekipy ,między innymi Szkołę Mistrzostwa Sportowego

z ul. Konwiktorskiej. Dobrze wypadły również dziewczęta zajmując w mistrzostwach VI miejsce w stolicy.

Skład drużyny chłopców:

Filip Stożek, Mateusz Czorniej, Tomasz Więch, Mateusz Wykowski, Franciszek Ratajczyk , Michał Palczewski, Krystian Mianowicz , Karol Polowiec, Marcel Grochowski, Daniel Romaniuk,

Skład drużyny dziewcząt:

Alicja Materek, Aleksandra Kornatowska, Aleksandra Sokołowska, Aleksandra  Makowiecka, Dominika Langner, Adrianna Głowacka, Wiktoria Krajewska, Julia Lisiecka, Erika Saskiewicz, Zofia Giętkowska.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za walkę i gratulujemy sukcesów!!!

Opiekunami drużyn byli odpowiednio Jarosław Fonrath i Jadwiga Zadruska.