KONKURS ROZSTRZYGNIĘTO!!

Konkurs wielkanocny adresowany był do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 388.
Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Wielkiej Nocy, rozwijanie wrażliwości estetycznej, popularyzacja różnych metod i form zdobienia oraz stworzenie okazji do zaprezentowania swoich zdolności technicznych bądź plastycznych.

Poziom arcydzieł był wyrównany. Przy ocenie prac Komisja Konkursowa oceniała zgodność z tematem, oryginalność, dokładność, staranność oraz liczbę różnorodnych technik wykorzystanych do stworzenia ozdoby. Po dokładnym obejrzeniu prac, burzliwych naradach Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

ZERÓWKI:

Bartosz Fajkowski 0B

Kryspin Krajewski 0B

Ola Ziółkowska 0B
Jak Kosiński 0B

KLASY 4-7 SZKOŁY PODSTAWOWEJ oraz 2-3 GIMNAZJUM:

Kacper Polak 2f
Krzysztof Kozaczuk 7a

Kacper Wasiluk 2f

Jeremi Adamowicz 6a

Wyróżnienie:
Filip Wardacki 3c
Ignacy Adamowicz 2d

GRATULUJEMY!!

Zwycięzcy otrzymują nagrody cząstkowe z zajęć technicznych, plastyki bądź zajęć artystycznych.
Dyplomy oraz nagrody rzeczowe zostaną wręczone podczas Uroczystego Zakończenia Roku Szkolnego 2017/2018.

Małgorzata Łaszcz-Toczek