7 lutego 2024 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Do szkoły przybyły dzieci wraz z rodzicami, które od pierwszego września będą uczniami naszej szkoły. Wszystkich przybyłych gości przywitał Pan Dyrektor, który przybliżył rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie placówki, jako środowiska przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby oraz wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Dla miłych gości przewidziano wiele atrakcji. Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość zwiedzenia szkoły . Oddziały przedszkolne w swoich klasach przygotowały występ muzyczno – taneczny. Natomiast klasy starsze IB i IIB  pod nadzorem swoich wychowawców świetlicy przygotowały spektakl pt.  „Kot w butach”. Dzieci wspaniale zagrały swoje role , oprawa muzyczna, stroje oraz dekoracje sprawiły, że przedstawienie było bardzo udane i nagrodzone brawami licznego grona widzów.

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content