W grudniu, dzięki uprzejmości Zespołu Sportu Urzędu Dzielnicy Warszawa Wola, młodzież naszego gimnazjum mogła korzystać z krytego, sztucznego lodowiska przy ul. Górczewskiej. Jazdę na lodzie uczniowie prowadzili w ramach lekcji wychowania fizycznego pod opieką Jadwigi Zadruskiej, Adama Kuleszy, Jarosława Fonratha i Jacka Kowalskiego.

Dziewczęta i chłopcy do dyspozycji mieli darmową wypożyczalnie łyżew. Klasy w zajęciach uczestniczyły bardzo licznie i aktywnie. Dla wielu z nich była to pierwsza potyczka z tym zimowym sportem. Początki były trudne.

Jednak zgodnie z zasadą „Ćwiczenie czyni mistrza”, po krótkim czasie nawet początkującym jazda zaczęła sprawiać przyjemność. Pozostali „szlifowali” swoje umiejętności w tym zakresie.

Jednym słowem mówiąc zabawa była przednia. Młodzież zadaje często pytanie czy w przyszłym semestrze ponownie będzie mogła korzystać z tej formy ruchu? Wszyscy liczymy, że Urząd Dzielnicy ponownie wyasygnuje środki finansowe na ten cel.

 

Pozdrawiamy urzędników!!!!!!!!!!!

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content