LEKKOATLETYCZNY SUKCES GIMNAZJUM NR 48

W dniu 17 i 18 maja 2017 r. na stadionie „Orła” w Warszawie odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Ogromny sukces odniosła młodzież naszej szkoły. W klasyfikacji ogólnej chłopcy byli bezkonkurencyjni. Wywalczyli I miejsce, za które otrzymali puchar. Świetnie spisały się również nasze dziewczęta zdobywając tytuł wice mistrzyń Warszawy. Indywidualnie medale wywalczyli: – Justyna Bartman, 400 m – złoty medal, – Katarzyna Borowska, skok wzwyż – brązowy medal, – Patryk Liszewski, 800 m – złoty medal, – Karol Polowiec, 400 m – złoty medal, – Franciszek Polowiec, 1000 m – złoty medal, – Karol Polowiec, 400 m – złoty medal, – Sztafeta 4×100 m – złoty medal, – Sztafeta olimpijska – złoty medal. Pozostali zawodnicy zajęli dużo punktowanych miejsc co przyczyniło się do ogólnego sukcesu.