6 grudnia 2012 r. w Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II w Warszawie w ramach projektu gimnazjalnego odbył się turniej mikołajkowy „Let`s play volleyball”.


Organizatorami przedsięwzięcia były 3 stale współpracujące ze sobą zespoły uczniów z klasy 2d pod nadzorem trenera p. Konrada Copa, nauczycieli opiekunów p. Anny Szymczyk, p. Jolanty Wojdy oraz przy wsparciu i ogromnej pomocy rodziców: p. Andrzeja Warzywody, p. Tomasz Kuć, p. Roberta Siewierskiego oraz p. Oskara Jass.
W turnieju udział wzięły wszystkie klasy, które do dnia 30 listopada 2012 r. zgłosiły chęć udziału w zabawie. Rozgrywki prowadzone były systemem pucharowym wg losowania, które odbyło się 13.11.2012 r. Mecz otwarcia rozegrała drużyna klasy 2d z nauczycielami. Po zaciętej sportowej walce oraz grze na wyrównanym poziomie zwycięska okazała się drużyna siatkarzy z klasy 2d. Wszystkie zespoły grały zgodnie
z zasadami fair play do momentu zdobycia15 punktów. Kibice z dużym zaangażowaniem wspierali swoich zawodników. Najbardziej okazały był transparent klasy 2e, który przykrył w całości trybuny zajmowane przez tę klasę. Najgłośniej krzyczeli uczniowie z klasy 2f, którzy stworzyli miłą atmosferę podsycającą ducha walki wśród zawodników. Zwycięską drużyną okazali się uczniowie z klasy 2d, a miano najlepszego zawodnika zdobył Mateusz Rećko. Najciekawiej zaprezentowali się zawodnicy z klasy 2c, którzy wystąpili we własnoręcznie zaprojektowanych strojach.
Wszystkim uczestnikom turnieju mikołajkowego dziękujemy za wspólną zabawę.

Uczniowie z klasy 2d

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content