Szanowni Rodzice,

Zbliża się czas podjęcia odpowiedzialnych decyzji, co do dalszej edukacji Państwa dziecka, rozpoczynającego we wrześniu roczne przygotowanie przedszkolne. Dylemat, czy powinno ono zostać w przedszkolu, czy iść do szkolnej „zerówki”, staje się przedmiotem rodzinnych rozważań, bowiem wszyscy chcemy stworzyć swojemu dziecku optymalne warunki rozwoju. Dzisiejszy sześciolatek jest ciekawy świata i gotowy do podjęcia nowych wyzwań.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na roczne przygotowanie przedszkolne w szkole, to dodatkowo proponujemy ciekawy i bezpłatny bon edukacyjny:

2 zajęcia w tygodniu z języka angielskiego realizowane w ramach programu „Wolski poliglota”;
2 zajęcia w tygodniu z rytmiki lub korektywy;
1 zajęcie w tygodniu – „Informatyka dla smyka”;
1 zajęcie w tygodniu wspierające kreatywność dziecka, np. robotyka, szachy w ramach indywidualizacji nauczania;
1 raz w semestrze, w ramach edukacji kulturalnej wyjścia do kina, teatru lub muzeum (dowóz dzieci autokarem);
każde dziecko w okresie zimowym otrzyma „zdrową kanapkę”;
badania przesiewowe w kierunku wad postawy dla wszystkich 6 – latków, a w ślad za tym wytyczne do zajęć gimnastyki korekcyjnej;
wszystkie grupy sześciolatków otrzymają komplet materiałów plastycznych i artykułów papierniczych na początku roku szkolnego.
To wszystko w bezpłatnej ofercie dzielnicy WOLA !!!

Nasze wolskie szkoły są :

Bezpieczne – ponieważ mamy profesjonalną kadrę, system monitoringu, obiekty przystosowane do potrzeb dzieci;
Nowoczesne – ponieważ nasze sale dydaktyczne i szkolne świetlice dostosowano do potrzeb najmłodszych;
Atrakcyjne – ponieważ o każdej porze roku nasze place zabaw i sale rekreacyjne zapewniają ruch, a boiska i place zabaw zajęcia sportowe;
Opiekuńcze – ponieważ nasze szkoły zapewniają opiekę przez cały rok, także w czasie ferii świątecznych i wakacji – dostosowują czas pracy do potrzeb rodziców, a stołówki prowadzą całodzienne wyżywienie.
Do zobaczenia w naszych szkołach !

Zarząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Dyrektorzy Wolskich Szkół Podstawowych