Szkolne Obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka

 

Uczniowie Gimnazjum nr 48 Międzynarodowy Dzień Dziecka, czyli swoje święto, obchodzili na dwa sposoby.

Pierwsza grupa wybrała się do kina na seans filmowy, aby obejrzeć film Równi goście. Jest to komedia kryminalna opowiadająca perypetie bohaterów działających w celu odnalezieniu pewnej dziewczyny. Mimo piętrzących się trudności  i zagrożeń bohaterowie skupiali się na wzajemnych utarczkach.

Pozostali uczniowie wzięli udział w prawdziwym widowisku sportowym, jakim był mecz rozegrany między drużynami Uczniów i Nauczycieli. Na szkolnym boisku stawili się nauczyciele WF, którzy na co dzień są trenerami różnych dyscyplin sportowych. Uczniów reprezentowali chłopcy z klasy 2a. Po zaciętej rywalizacji i przy głośnym dopingu kibiców Sędzia Główny odgwizdał zwycięstwo drużyny Nauczycieli. Zawodnicy przyjęli dyplomy za udział w turnieju piłkarskim i odebrali zasłużone gratulacje za okazywanie sportowej postawy fair play.

Miłym akcentem tego wydarzenia był słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content