Projekt edukacyjny kreatywne prace plastyczne został zrealizowany w roku szkolnym 2021/22.  Celem projektu było inicjowanie i promowanie dziecięcej twórczości plastycznej we współpracy z nauczycielami i placówkami edukacyjnymi w Polsce i za granicą.

Poprzez udział w projekcie uczniowie poznali wiele technik plastycznych, rozwijali swoją wyobraźnie, kreatywność oraz twórcze myślenie, zaspakajali potrzebę ekspresji, usprawniali swoje zdolności manualne. Pomimo, że prace plastyczne trzeba było wykonywać w kilku etapach i każda wykonywana praca była bardzo czasochłonna to efekty pracy były osiągnięte, prace były bardzo staranne. Dzieci bardzo chętnie wykonywały wszystkie zaproponowane im prace plastyczne. Realizacja wszystkich zadań była dla nich przyjemnością. Projekt był wartościowy, ciekawy, dający wiele inspiracji do pracy z dziećmi. Nieszablonowe materiały i sposoby realizacji sprawiły, że każde zajęcia były bardzo atrakcyjne i dostarczyły wielu wrażeń. Projekt został zrealizowany i nasza szkoła otrzymał certyfikat.

CERTYFIKAT MPMKPP2 

Tytuły 9 prac zaliczonych przez organizatora w projekcie:

✓ Jesienna praca plastyczna z liści.

✓ Praca plastyczna techniką mieszaną „Dynia”.

✓ Wyklejanka z folii aluminiowej ”Zimowe drzewo

✓ Wycinanka z firanki „Zima”.

✓ Praca plastyczna „Przebiśniegi”.

✓ Praca plastyczna „Wiosenne drzewo”.

✓ Praca plastyczna „Bazie”.

✓ Praca plastyczna „Żonkile”.

✓ Praca plastyczna „Maki”.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content