Mikołajkowy turniej sportowy 6 grudnia w naszym gimnazjum odbył się szkolny turniej sportowy. Drużyny wszystkich klas i nauczycieli grały w koszykówkę. Zawody odbywały się systemem pucharowym. Kibice byli zachwyceni postawą zawodników, co okazywali głośnymi okrzykami i śpiewem dopingującym zawodników. Po zaciekłej walce wyłoniły się zwycięskie drużyny: I miejsce – NAUCZYCIELE II miejsce – KL. 3F III miejsce – KL. 3E Honorowo zachowała się drużyna nauczycieli, która przekazała swoje nagrody drużynie klasy 3C. Klasa 3C została w ten sposób doceniona po zaciekłej, ale przegranej rywalizacji półfinałowej. Nagrodę dla najlepszego zawodnika zdobył Albert z kl.3C. Nagrodzeni zostali także kibice kl.3F za najlepszy doping i zawodnicy z kl. 2A za najlepszy strój zawodników. Tuż przed meczem finałowym św. Mikołaj wszystkim uczniom wręczył swoją słodką podobiznę. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie okazane św. Mikołajowi, zwycięzcom gratulujemy osiągnięć sportowych i już dziś zapraszamy na przyszłoroczny turniej sportowy.
Najnowsze wpisy
- Piknik Rodzinny 2026 – „Rodzina, ruch i dobra zabawa!”
- Wycieczka do Torunia klas: 7b, 8a i 8b
- Jubileusz 70-lecia istnienia placówki połączony z Galą Finałową XX edycji Warszawskiego Konkursu „Warszawa da się lubić”, objętego honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola, pana Krzysztofa Strzałkowskiego.
- XX Edycja Warszawskiego Konkursu “Warszawa da się lubić”. Temat przewodni “70 lat razem-historia, która trwa…”
- Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych







