Mikołajkowy turniej sportowy 6 grudnia w naszym gimnazjum odbył się szkolny turniej sportowy. Drużyny wszystkich klas i nauczycieli grały w koszykówkę. Zawody odbywały się systemem pucharowym. Kibice byli zachwyceni postawą zawodników, co okazywali głośnymi okrzykami i śpiewem dopingującym zawodników. Po zaciekłej walce wyłoniły się zwycięskie drużyny: I miejsce – NAUCZYCIELE II miejsce – KL. 3F III miejsce – KL. 3E Honorowo zachowała się drużyna nauczycieli, która przekazała swoje nagrody drużynie klasy 3C. Klasa 3C została w ten sposób doceniona po zaciekłej, ale przegranej rywalizacji półfinałowej. Nagrodę dla najlepszego zawodnika zdobył Albert z kl.3C. Nagrodzeni zostali także kibice kl.3F za najlepszy doping i zawodnicy z kl. 2A za najlepszy strój zawodników. Tuż przed meczem finałowym św. Mikołaj wszystkim uczniom wręczył swoją słodką podobiznę. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie okazane św. Mikołajowi, zwycięzcom gratulujemy osiągnięć sportowych i już dziś zapraszamy na przyszłoroczny turniej sportowy.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content