24 września 2014 roku w Parku im. Szymańskiego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.

Chłopcy rywalizowali na dystansie 1500m, dziewczęta miały do pokonania odcinek 1000m.

Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując w klasyfikacji ogólnej zarówno dziewcząt i chłopców I miejsce.

Zawodnicy Gimnazjum nr 48 zdobyli  5 medali.

A oto nasi medaliści:

Dziewczęta:

Rocznik 2001

Erika Saskiewicz – II miejsce

Chłopcy:

Rocznik 2001

Karol Polowiec-I miejsce

Rocznik 2000

Franciszek Ratajczyk-I miejsce

Mateusz Czorniej – II miejsce

Filip Stożek-III miejsce

Poza tym do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zakwalifikowali się uczniowie, którzy uplasowali się w pierwszej dziesiątce:

Dziewczęta: Marta Aniszewska, Julia Lisiecka, Wiktoria Krajewska, Dominika Langner , Natalia Kaczmarzyk, Matylda Bujak i Justyna Bartman.

Chłopcy: Jan Tobiasz, Maciej Maciejewski, Bartosz Walczak, Szymon Sokołowski, Maciej Karolak, Mateusz Małkiewicz, Patryk Winsztal, Krzysztof Salak, Jakub Gajewski, Franciszek Maliszewski i Daniel Romaniuk.

1 października 2014 roku w Parku Szymańskiego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w sztafetowych biegach przełajowych.

Oba nasze zespoły zajęły I miejsce.

Skład drużyny dziewcząt:

Agata Kucharska, Patrycja Rogalska, Julia Bujnowicz, Weronika Zawistowska, Magda Cieszkowska, Matylda Bujak, Wiktoria Krajewska, Jstyna Bartman, Julia Lisiecka, Erika Saskiewicz.

Opiekun: J. Zadruska

Skład drużyny chłopców:

Franciszek Ratajczyk, Sokołowski, Mateusz Małkiewicz, Maciej Karolak, Patryk Winsztal, Mateusz Mieszkowski, Stożek, Jan Tobiasz, Patryk Bieranowski.

Opiekun: J. Fonrath

Obydwie drużyny będą reprezentowały Wolę  w zawodach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, które odbędą się w  Wesołej.