MISTRZOSTWA DZIELNICY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

23 września 2013 roku w Parku „Moczydło” odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.

Chłopcy rywalizowali na dystansie 1500m, dziewczęta miały do pokonania odcinek 1000m.

Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując w klasyfikacji ogólnej zarówno dziewcząt i chłopców I miejsce.

Z 18 medali, które były do zdobycia, do naszej szkoły trafiło aż 12 krążków.

A oto nasi medaliści:

Dziewczęta:

Rocznik 1998

Patrycja Marciniak-I miejsce

Basia Kulik-II miejsce

Ola Snopek-III miejsce

Rocznik 2000

Julia Błażejewska-I miejsce

Wiktoria Krajewska-II miejsce

Chłopcy:

Rocznik 1998

Ernest Dzięcioł-I miejsce

Patryk Kozłowski-II miejsce

Dominik Prusaczyk-III miejsce

Rocznik 1999

Konrad Podgórski-I miejsce

Damian Komorowski-II miejsce

Patryk Winsztal-III miejsce

Rocznik 2000

Franek Ratajczyk-I miejsce

Jan Tobiasz-III miejsce

Poza tym do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zakwalikowali się uczniowie, którzy uplasowali się w pierwszej dziesiątce:

Dziewczęta: Natalia Mróz, Kinga Kołek, Eliza Jankowska, Magda Cieszkowska, Julia Lisiecka, Gabrysia Kacprzak, Wiktoria Przybylska, Klaudia Szcześniak.

Chłopcy: Adrian Niksa, Arek Niksa, Mateusz Rećko, Łukasz Brzeszkiewicz, Mateusz Małkiewicz, Krzysztof Jankowski, Szymon Sokołowski, Jakub Karabin, Paweł Michalik, Paweł Śnieżyński.

 

27 września 2013 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w sztafetowych biegach przełajowych.

Oba nasze zespoły zajęły I miejsce.

Skład drużyny dziewcząt:

Patrycja Marciniak, Ola Snopek, Eliza Jankowska, Julia Błażejewska, Wiktoria Krajewska, Gabrysia Kacprzak, Wiktoria Przybylska, Kinga Laszczka, Natalia Mróz, Magda Cieszkowska.

Opiekun: J. Zadruska

Skład drużyny chłopców:

Patryk Kozłowski, Gustaw Marszewiecki, Mateusz Wawrzyniak, Ernest Dzięcioł, Franek Ratajczyk, Konrad Podgórski,

Opiekun: J. Fonrath

 

BIEGI PRZEŁAJOWE  -WOM

2 października 2013 roku w Wesołej odbyły się indywidualne biegi przełajowe w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Najlepiej zaprezentowali się: Franek Ratajczyk-II miejsce i Adam Chrzanowski-IV miejsce.        Pozostali uczestnicy, zdobywając cenne małe punkciki, przyczynili się do tego, że w klasyfikacji ogólnej nasze gimnazjum zajęło II miejsce w Warszawie. Gratulujemy sukcesu!

9 października 2013 roku w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży odbyły się sztafetowe biegi przełajowe.

Nasze reprezentacje wystąpiły w następujących składach:

Chłopcy:

Podgórski Konrad, Komorowski Damian, Jan Tobiasz, Caban Konrad, Winsztal Patryk, Jankowski Krzysztof, Wawrzyniak Mateusz, Sokołowski Szymon, Ratajczyk Franciszek, Kozłowski Patryk.

Opiekun: J. Fonrath

Dziewczęta:

Patrycja Marciniak,Krajewska Wiktoria, Cieszkowska Magda, Kacprzak Gabriela ,Kłódkiewicz Natalia, Lisiecka Julia, Sosnowska Julia, Jankowska Eliza, Kulik Barbara, Błażejewska Julia.

Opiekun: J. Zadruska

 

Niestety dla dziewcząt był to występ bardzo pechowy.  Z powodu kontuzji jednej z dziewcząt sztafeta nie ukończyła zawodów.

Chłopcy po dobrym biegu zajęli piąte miejsce.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat@sp388.edu.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content