W dniu 29 kwietnia 2015 r. na pływalni „ Nowa Fala” przy ul. Garbińskiego i na boisku szkolnym Gimnazjum nr 61przy ul Elekcyjnej w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Wola  w dwuboju nowoczesnym dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze spisały się reprezentacje  naszego gimnazjum , które zdobyły odpowiednio II i III miejsce .

Na basenie zawodnicy mieli do pokonania dystans 100 m stylem dowolnym a następnie po godzinnej przerwie na bieżni musieli przebiec odcinek 1 kilometra. Wyniki obydwu konkurencji zostały przeliczone na punkty. Suma wyników każdego z zawodników dawała rezultat , który osiągnęła drużyna.

Składy reprezentacji Gimnazjum nr 48

Dziewczęta:

– Julia Bujnowicz,

– Julia Błażejewska,

– Julia Lisiecka,

– Nicole Husakowska – Hudzik,

– Aleksandra Myśliwiec.

Chłopcy:

– Bartek Kutniewski,

– Jan Tobiasz,

– Michał Palczewski,

– Krystian Pawłowski,

– Antoni Cieślak.

Opiekunami drużyn byli Jadwiga Zadruska i Jarosław Fonrath.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content