W grudniu 2016 r.w Hali OSiR „Reduta”,  odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny spisały się jak zawsze bardzo dobrze.  Zajęły  odpowiednio I  i  II  miejsca.Zawodniczki z Gimnazjum nr 48 będą reprezentowały Wolę w zawodach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, które  zostaną rozegrane  w dniach 16 – 26.01.2017 r., przy ul. Szanajcy.

Życzymy powodzenia!!!

Skład drużyny dziewcząt:

Swoboda Maja, Olszowska Natalia, Bartman Justyna,, Pawlak Ania, Weronika Jesiotr, , Zofia Giętkowska,  Gałązka Aleksandra, Malinowska  Patrycja,  Kotalewicz  Zuzanna,  Malec Amelia, Gawęda Julia, Radzikowska Olga, Nowakowska Gabriela, Kaczmarzylk Emilia, Oprzałą Zuzanna

Skład drużyny chłopców:

Kajzer Mikołaj, Szlęzak Piotr, Karkowski Mikołaj, Kulesza Michał, Bałdyga Jakub, Linkieeicz Jakub, Pawłowski Krystian, Wójcik Łukasz, Koch Mateusz, Nowak Paweł, Mutwicki Maciej, Polowiec Franciszek,

Opiekunami drużyn byli Jadwiga Zadruska  i Jarosław Fonrath.

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content