We wrześniu 2015 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej chłopców i dziewcząt. Piłkarki  mecze rozgrywały w Ogródku Jordanowskim natomiast chłopcy na boisku Gimnazjum nr 47 przy ul. Grenady. Obydwie drużyny we wspaniałym stylu sięgnęły po tytuł Mistrza Woli. Wielokrotnie spotkania kończyły się wynikiem dwucyfrowym z korzyścią dla naszych ekip. Zwyciężając w tych zawodach uczennice i uczniowie Gimnazjum nr 48  zdobyli zaszczyt reprezentowania  Woli w turnieju piłkarskim w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Składy drużyn:

Dziewczęta –  Justyna Bartman, Zofia Giętkowska, Aleksandra Sokołowska, Oliwia Wilczewska, Paula Kowalewska, Natalia Olszowska, Alicja Materek, Maja Sloboda, Wiktoria Laur, Klaudia Krzysiak, Daria Umińska, Weronika i Gabrysia Major.

Chłopcy – Franciszek Ratajczyk, Mateusz Wykowski, Antoni Bortkiewicz, Patryk Ciupak, Maciej Sawicki, Norbert Turowiecki, Filip Dzielak, Śmieciński, Kacper Balas, Jakub Galarski, Mianowicz.

Opiekunami drużyn był: Dariusz Grzegrzółka .

Gratulujemy!!!

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content