W październiku 2016 r. w  hali przy ul. Redutowej odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze wypadły nasze drużyny. Dziewczęta zajęły III miejsce a chłopcy po zaciętym boju wygrali mecz finałowy i sięgnęli po tytuł Mistrzów Woli. Zdobyli tym samym prawo do reprezentowanie naszej dzielnicy w zawodach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, które odbędą się w drugiej połowie listopada.

Składy reprezentacji:

Dziewczęta

Olga Pruszyńska, Gabriela Nowakowska, Gabriela Major, Weronika Major, Karolina Mejer, Ola Myśliwiec, Maja Swoboda, Justyna Bartman, Zuzanna Kowalska, Julia Gawęda, Zuzanna Kotalewicz, Emilia Kaczmarzyk, Amelia Malec,

Chłopcy

Kacper Kulesza, Michał Kulesza, Mikołaj Kajzer, Piotr Jóźwiak, Jakub Stępień, Gracjan Sucharski, Patryk Szymański, Maciej Mutwicki, Daniel Romaniuk, Jakub Linkiewicz, Hubert Piegat, Kamil Marczak, Krzysztof Salak ,Jakub Smoczyk, Patryk Liszewski, Dawid Krulikowski, Marcel Traczyk, Maciej Kraśniewski, Kamil Marczak.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content