W styczniu 2014 r. w Hali OSiR  przy ul. Redutowej odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w Piłce Ręcznej Dziewcząt i  Chłopców.

Skład drużyny chłopców:

Strulak Krystian, Chrzanowski Adam,  Warzywoda Max, Siewierski Wiktor, Paciorek Patryk, Rusak Kamil, Rosik Czarek Sebastian Nowakowski, Balawajder Jan, Grzymała Daniel, Żabicki Kacper, Kacperkiewicz Adrian.

Skład drużyny dziewcząt:

 Natalia Pilarska ,  Paulina Skrzos,  Julia Sosnowska, Kinga Kołek,  Monika Kędzierska, Patrycja Marciniak, Weronika Krawczyk, Natalia Kłódkiewicz, Natalia Kurpiewska, Natalia Mróz, Julia Bujnowicz, Magda Cieszkowska, Dominika Grabowska, Gabrysia Kacprzak, Julia Błażejewska, Klaudia Babiuch, Weronika Bień.

Dziewczęta w grupie eliminacyjnej spotkały się z koleżankami z Gimnazjów nr 45 i 47, wygrywając spotkania odpowiednio 1-0 i 8-1. W półfinale, po dobrej grze, pokonały zawodniczki z Gimnazjum nr 50, 8-1. W finale nasze piłkarki zmierzyły się z uczennicami Gimnazjum nr 49. Po bardzo zaciętym i wyrównanym spotkaniu, zwyciężyły po dogrywce 3-2 ( w podstawowym czasie gry 2-2), zdobywając tytuł Mistrzyń Woli.

 

Chłopcy również nie mieli problemu z dotarciem do finału. W eliminacjach pokonali młodzież z Gimnazjum nr 50, 6-3 i Gimnazjum nr 47, 8-1. Półfinał także należał do nas. Chłopcy zwyciężyli w nim kolegów z Gimnazjum nr 61, 14-0. Mecz o tytuł Mistrza Woli nasi szczypiorniści stoczyli z Gimnazjum nr 49. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zacięta, skończyła się remisem 4-4. W drugiej nie daliśmy przeciwnikom żadnych szans. Całe spotkanie wygraliśmy 12-6.

 

Zwycięstwa w Mistrzostwach Woli dały naszym drużynom prawo walki w  Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Życzymy powodzenia!

Trenerem drużyn był Jarosław Fonrath

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content