Na przełomie marca i kwietnia 2016 r. w Gimnazjum nr 48 w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w Piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze spisały się nasze drużyny. Dziewczęta zajęły III miejsce a chłopcy  bez żadnych problemów wygrali cały turniej czym zapewnili sobie udział i zaszczyt reprezentowania Woli w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Gratutacje!!!

Skład drużyny chłopców:

Wachowicz Wojciech, Molga Grzegorz, Milczarski Antoni, Skibiński Michał, Ochnik Jakub, Toczyski Artur, Narewski Jakub, Szymański Filip, Ślezankiewicz Aleksy, Czaplicki Marcin, Sucharski Gracjan, Pielasa Maciej, Boguszewski Krystian, Szlęzak Piotr, Kulesza Michał.

Skład drużyny dziewcząt:

Szymańska Agnieszka, Kamińska Jagoda, Kostyra Klaudia, Reksa Klaudia, Borowska Katarzyna, Głowacka Adrianna, Pruszyńska Olga, Mejer Karolina, Myśliwiec Aleksandra, Babich Klaudia, Langner Dominika, Wronowicz Klaudia, Brzozowicz Agnieszka, Dębska Natalia, Szewczyk Dominika, Choromańska Zuzanna, Florczak Emilia, Sobierajowa Agata.

Opiekunami drużyn byli:

– chłopcy – Konrad Cop ,

– dziewczęta – Jarosław Fonrath.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content