W  marcu 2015 r. w hali Gimnazjum nr 48 w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w siatkówce chłopców i dziewcząt. Bardzo dobrze spisały się obydwie drużyny z naszej szkoły. Dziewczęta zajęły II miejsce ulegając jedynie w finale koleżankom z Gimnazjum nr 49 (srebrne medalistki ubiegłorocznej edycji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży). Chłopcy natomiast zdecydowanie wygrali z zawodnikami z Gimnazjum nr 46 zdobywając  tytuł Mistrzów Woli.

Skład drużyny chłopców:

Aleksander Jass, Michał Skibińki, Jakub Ochnik, Mikołaj Ostrowski, Sucharski Gracjan, Ślezankiewicz  Aleksander, Wachowicz Patryk, Antoni Milczarski, Szymański Filip, Jakub Narewski, Boguszewski Krystian, Toczyski Artur, Krystian Antosiak, Jan Warszawski, Patryk Belkiewicz, Czaplicki Marcin, Grzegorz Molga, Patryk  Staniszewski

Trenerem drużyny był Konrad Cop.

Skład drużyny dziewcząt:

Klaudia Przybylska, Joanna Wieczorek, Agnieszka Brzozowicz, Natalia Dębska, Dominika Langner, Dominika Miller, Ola Grzywacka, Angelika Marchlewska, Sandra Thiede, Marta Woszczek.

Trenerem drużyny był Jarosław Fonrath, Jadwiga Zadruska.

Męska drużyna wzięła również udział w finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, które odbyły się między innymi w hali naszego gimnazjum. Po bardzo dobrych występach nasi chłopcy wywalczyli srebrny medal zdobywając tytuł v-ce mistrzów Warszawy.

 

GRATULUJEMY!!!!!!!!

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content