W  listopadzie  2015 r.  w hali naszego Gimnazjum odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w Unihokeju  chłopców i dziewcząt.

Dziewczęta  w grupie eliminacyjnej spotkały się z zawodniczkami  z gimnazjów nr 61, 52 i 45. Po bardzo ładnych meczach pokonały rywalki  i zajęły I miejsce w grupie. W półfinale nasze zawodniczki  odniosły kolejne zwycięstwo pokonując tym razem uczennice z Gimnazjum nr 49, 3-0.

W meczu o Mistrzostwo Dzielnicy dziewczęta spotkały się z koleżankami z Gimnazjum nr 50. Zawody były bardzo emocjonujące. Nasza drużyna cały czas dominowała na boisku  i po strzeleniu rywalkom 4 goli sięgnęła po tytuł Mistrzyń Woli.

Równie dobrze wypadli nasi chłopcy. Wygrali wszystkie   mecze w fazie eliminacyjnej. W grupie finałowej  zagrali z Gimnazjum nr  47 i 61 gdzie rozgromili przeciwników pokonując kolejno 10-0 i 8-0.

Zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zawodach!

Skład drużyny chłopców:

Walczak Bartek,  Palczewski Michał, Pogroszewski Patryk, Skrzos Piotr,  Bednarowicz  Piotr, Marcin Tran  Anh , Jan Tarnowski,  Grzegorz Skrzos, Jan Karabin.

Skład drużyny dziewcząt:

 Klaudia Wronowicz,  Gabrysia i Weronika Major, Justyna Bartman, Kamila Składanek, Zofia Gnatowska, Ola Sokołowska, Jagoda Kamińska, Karolina Baran , Olga Pruszyńska, Bielińska Klaudia, Patrycja Malinowska, Zuzanna Słomkowska, Paulina Kowalewska, Oliwia Wilczewska, Karmela Czerwińska

Trenerem drużyn byli  Adam Kulesza i Jarosław Fonrath.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content