W dniach 12-19 listopada 2013 r. w hali naszego Gimnazjum odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w Unihokeju chłopców i dziewcząt.
Skład drużyny chłopców:
Walczak Patryk, Patryk Kozłowski, Jan Ciszewski, Mieszkowski Bartek, Gawłowski Adrian, Tobiasz Jan, Palczewski Michał, Pojedynek Hubert, Aslyanyan Adrian, Pogroszewski Patryk, Jakub Wardzyński, Papiernik Damian.
Skład drużyny dziewcząt:
Natalia Kłódkiewicz, Julia Pawelec, Klaudia Wronowicz, Julia Błażejewska, Magda Cieszkowska, Julia Bujnowiczk, Kinga Kołek, Monika Kędzierska, Agata Kucharska, Patrycja Marciniak, Paulina Skrzos, Julia Sosnowska.
Dziewczęta w grupie eliminacyjnej spotkały się z zawodniczkami z gimnazjów nr 47, 52 i 61. Po bardzo ładnych meczach pokonały wszystkie rywalki i zajęły I miejsce w grupie. W półfinale nasze zawodniczki odniosły kolejne zwycięstwo pokonując tym razem uczennice z Gimnazjum nr 49, 3-0.
Mecz finałowy był kolejnym popisem naszych unihokeistek. Po wygranej z koleżankami z Gimnazjum nr 50, 2-1 zdobyły tytuł Mistrzyń Dzielnicy Warszawa Wola.
Równie dobrze wypadli nasi chłopcy. Po wygranych meczach w fazie grupowej ( z gimnazjami nr 50 i 61 ) w półfinale zmierzyli się z Gimnazjum nr 47 pokonując ich 2-0. W finale , po stojącym na bardzo wysokim poziomie spotkaniu, pokonali odwiecznego rywala, Gimnazjum nr 49 wynikiem 3-0.
Obydwie drużyny wywalczyły sobie awans do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Zawody WOM rozegrane zostaną na Pradze Południe, przy ul. Siennickiej.
Zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zawodach!
Trenerem drużyn był Jarosław Fonrath.

          

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content