W dniu 7-go maja 2014 r. na pływalni „ Nowa Fala” przy ul. Garbińskiego i na boisku szkolnym Gimnazjum nr 61przy ul Elekcyjnej w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Wola  w dwuboju nowoczesnym dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze spisała się reprezentacja chłopców z naszego gimnazjum , która zdobyła tytuł Mistrza Dzielnicy Wola. Nieco gorzej zaprezentowały się nasze dziewczęta zajmując w zawodach IV miejsce.

Na basenie zawodnicy mieli do pokonania dystans 100 m stylem dowolnym a następnie po godzinnej przerwie na bieżni musieli przebiec odcinek 1 kilometra. Wyniki obydwu konkurencji zostały przeliczone na punkty. Suma wyników wszystkich  zawodników dawała rezultat , który osiągnęła drużyna.

Składy reprezentacji Gimnazjum nr 48.

 Dziewczęta:

– Patrycja Marciniak,

– Klaudia Przybylska,

– Julia Lisiecka,

– Sandra Brzezińska,

Chłopcy:

– Patryk Zbrzeźniak,

– Mateusz Rećko,

– Mateusz Laskowski,

– Jacek Kucharski,

Opiekunami drużyn byli Jadwiga Zadruska i Jarosław Fonrath.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content