W marcu 2017 r. w Gimnazjum nr 48 w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w Piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze spisały się nasze drużyny. Dziewczęta zajęły II miejsce a chłopcy  bez żadnych problemów wygrali cały turniej czym zapewnili sobie udział i zaszczyt reprezentowania Woli w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Gratutacje!!!

Skład drużyny chłopców:

Sucharski Gracjan, Pielasa Maciej, Szlęzak Piotr, Kulesza Michał, Maliszewski Franciszek, Kulesza Kacper, Żurawik Aleksander, Warcholiński Klaudiusz, Bałdyga Jakub, Karkowski Mikołaj, Gomułka Bartosz, Gałązka Mateusz, Linkiewicz Jakub, Kamienik Alan, Kolasa Mateusz.

Skład drużyny dziewcząt:

Szymańska Agnieszka, Kamińska Jagoda, Kostyra Klaudia, Reksa Klaudia, Borowska Katarzyna, Głowacka Adrianna, Pruszyńska Olga, Malec Amelia, Kulik Barbara, Malinowska Patrycja, Baran Karolina, Dzięcioł Dominika, Makowiecka Aleksandra, Kornatowska Aleksandra.

Opiekunami drużyn byli:

– chłopcy – Konrad Cop,

– dziewczęta – Jarosław Fonrath.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content