W dniu 10-go kwietnia 2014 r. na pływalni „ Delfin” przy ul. Kasprzaka w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Wola  w pływaniu dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze spisała się reprezentacja dziewcząt z naszego gimnazjum , która zajęła II miejsce. Nieco gorzej zaprezentowali się nasi chłopcy zajmując w zawodach IV miejsce.

W mistrzostwach  brały udział po dwie osoby z każdego rocznika gimnazjum zarówno
w kategorii chłopców jak i dziewcząt. Klasy pierwsze ścigały się stylem dowolnym
i grzbietowym natomiast klasy II i III stylem dowolnym i klasycznym (wszystkie serie na odcinku 50 m).

Drużyny wszystkich gimnazjów brały  udział również  w sztafecie 6 x 25 m. Wynikiem końcowym drużyny było podsumowanie czasów wszystkich startów indywidualnych i sztafety .

Składy reprezentacji Gimnazjum nr 48.

Dziewczęta:

– Julia Błażejewska,

– Julia Lisiecka,

– Julia Bujnowicz,

– Nicole Husakowska-Hudzik

– Wiktoria Szczeblewska,

– Patrycja Marciniak,

Chłopcy:

– Patryk Zbrzeźniak,

– Mateusz Rećko,

– Jacek Kucharski,

– Bartek Kutniewski,

– Patryk Ciborski,

– Krystian Kalinowski

Opiekunami drużyn byli Jadwiga Zadruska i Jarosław Fonrath.