MISTRZOSTWA DZIELNICY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10 X 800 M

W dniu 27.09.20011 r. w Parku „Moczydło” odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w sztafetowych biegach przełajowych ( 10 x 800 m ). Reprezentacje naszego gimnazjum zajęły bardzo dobre lokaty.

Dziewczęta zajęły miejsce III a chłopcy I.

Skład drużyny chłopców: Marcel Malicki, Filip Babik, Mateusz Drabik, Mateusz Wiśniewski, Piotr Basiuk, Bartek Lewiński, Łukasz Biernacki, Łukasz Świdnicki, Patryk Prus i Adrian Antosz.
Skład drużyny dziewcząt: Barbara Kulik, Kinga Kołek, Matra Andrzejewska, Monika Kędzierska, Patrycja Marciniak, Julia Sosnowska, Katarzyna Rytel, Weronika Żelechowska, Paulina Krzeszlak, Klaudia Kucharska.
Opiekun zespołów: Jarosław Fonrath.

MISTRZOSTWA DZIELNICY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

W dniu 10.2011 r. w Parku „Moczydło” odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze wypadli w nich uczniowie naszego gimnazjum.
W klasyfikacji zespołowej chłopcy zajęli I miejsce a dziewcząta nieznacznie (jednym punktem)uległy Gimnazjum nr 49 i zajęły II miejsce.

Panowie rywalizowali na dystansie 1500 m a Panie miały do pokonania odcinek1000 m.
Indywidualnie do zdobycia we wszystkich konkurencjach było 18 medali z czego łupem naszej młodzieży padło aż 8 krążków. Najlepiej wypadli:

– brązowy medal Adrian Antosz

Poza tym miejsca w pierwszej dziesiątce, premiowane występem w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży zajęli: Adrian Kowalski, Dariusz Nierodzik, Adrian Kacperkiewicz, Patryk Kozłowski, Bartek Wachuta, Piotr Duma,Filip Babik, Andrzej Reszke, Piotr Basiuk, Klaudia Kucharska, Kinga Kołek.

MISTRZOSTWA DZIELNICY W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT.

W dniach 28 i 30 .09.2011 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej dziewcząt, w których nasza reprezentacja zajęła I miejsce.
Skład drużyny dziewcząt: Arleta Kołodziejczyk, Weronika Krawczyk, Kinga Kołek, Monika Kędzierska, Patrycja Marciniak, Klaudia Kucharska, Marta Lewicka, Katarzyna Rytel, Paulina Krzeszlak, Weronika Żelechowska.
W fazie grupowej nasza drużyna odniosła zwycięstwo pokonując kolejno:
Gimnazjum nr 45 ( 5 : 1 ), Gimnazjum nr 50 ( 7 : 0 ), Gimnazjum nr 46 ( 3 : 0 ).
W półfinale dziewczęta wygrały z Gimnazjum nr 61 ( 9 : 3 ).
W finale pokonały Gimnazjum nr 47 ( 9 : 1 ).
Opiekun drużyny: Jarosław Fonrath.

Dzięki zajęciu I miejsca nasza drużyna będzie reprezentowała Dzielnicę Wola w rozgrywkach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

MISTRZOSTWA DZIELNICY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW.

W dniach 27.09. – 05 .10.2011 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej chłopców, w których nasza reprezentacja zajęła I miejsce.
Skład drużyny chłopców:
Gimnazjum nr 45 ( 8 : 0 ), Gimnazjum nr 52 ( 13 : 1 ), Gimnazjum nr 46 ( 5 : 0 ),
Gimnazjum nr 61( 13 : 0 )
W półfinale chłopcy wygrali z Gimnazjum nr 49 ( 3 : 0 ).
W finale pokonali Gimnazjum nr 47 ( 6 : 1 ).
Opiekun drużyny: Jan Pieciuch.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Warszawska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt.

W dniach 05.10. – 17.10.2011 r. na stadionie Varsovii przy ul. Międzyparkowej 4 w Warszawie odbyły się zawody Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt.
Nasza reprezentacja zajęła w nich miejsce.
W pierwszym meczu fazy grupowej nasza reprezentacja pokonała Pragę Północ 8 :0, a w drugim zwyciężyła Ochotę 5 : 2. W meczach ćwierćfinałowych dziewczęta pokonały kolejno Ursynów 4 : 0 i Rembertów 2 : 0. W grupach półfinałowych dziewczęta w dobrym stylu odniosły kolejne trzy zwycięstwa. Pokonały Włochy 2 : 0, Wilanów 5 : 1 i Śródmieście 5 : 2.
Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczy w półfinale nasza drużyna pokonała reprezentację Targówka 4 : 3, czym zapewniła sobie medal i prawo gry o mistrzostwo Warszawy i Mazowsza.
W meczu finałowym nasze dziewczęta spotkały się z Mistrzyniami Warszawy i Mazowsza – Bielanami (Gimnazjum nr 79). Po bardzo zaciętym ,wyrównanym i emocjonującym spotkaniu,
pokonały rywalki 2 : 1.
Do walki zagrzewały naszą drużynę czyrliderki pod kierownictwem Pani Jagody Zadruskiej i cztery gorące, trzymane kciuki Panów Adama Kuleszy i Dominika Kozy.
Opiekun drużyny: Jarosław Fonrath

MISTRZOSTWA DZIELNICY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW.

W dniach 18.10. – 28 .10.2011 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce chłopców, w których nasza reprezentacja zajęła I miejsce.
10.Adam Sieczka – Jankowski.

Gimnazjum nr 50 ( 21 : 2 ), Gimnazjum nr 46 ( 23 : 14 ).
W półfinale chłopcy wygrali z Gimnazjum nr 49 ( 35 : 11 ).
W finale pokonali Gimnazjum nr 46 ( 16 : 10 ).

MISTRZOSTWA DZIELNICY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT.

W dniach 20.10. – 28 .10.2011 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w koszykówce dziewcząt, w których nasza reprezentacja zajęła III miejsce.
10.Weronika Żelechowska.
W pierwszym meczu fazy grupowej nasza drużyna uległa w bardzo słabym stylu dziewczętom z Gimnazjum nr 50 5 : 4 . W drugim spotkaniu reprezentacja Gimnazjum nr 48 po niezłej grze pokonała Gimnazjum nr 61 20 : 6 i awansowała do półfinałów z drugiego miejsca w grupie.
W półfinale dziewczęta przegrały z Gimnazjum nr 47 ( 7 : 6 ).
W meczu o III m-ce pokonały Gimnazjum nr 50 ( 16 : 11 ).

MISTRZOSTWA DZIELNICY I WOM W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW.

W dniach 14.11. – 22.11.2011 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w unihokeju chłopców, w których nasza reprezentacja zajęła I miejsce. Skład drużyny chłopców: 1.Mateusz Drabik, 2.Łukasz Świdnicki, 3.Patryk Prus, 4.Dominik Paliwoda, 5.Piotr Ziółkowski, 6.Sebastian Sadkowski, 7.Dariusz Nierodzik, 8.Michael Chojnicki Pierwsze miejsce w dzielnicy umożliwiło naszej drużynie start w WOM, która odbyła się w Ursusie. Podczas zwodów unihokeiści zajęli najlepsze miejsce w historii występów naszego gimnazjum – IV. GRATULUJEMY!!! Opiekun drużyny: Jarosław Fonrath.

MISTRZOSTWA DZIELNICY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT.

W dniach 14.11. – 22.11.2011 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w unihokeju dziewcząt, w których nasza reprezentacja zajęła IV miejsce. Skład drużyny : 1.Arleta Kołodziejczyk, 2.Monika Kędzierska, 3.Kinga Kołek, 4.Katarzyna Rytel, 5.Klaudia Kucharska, 6.Justyna Szantiło, 7.Julia Sosnowska, 8.Natalia Skrzos, 9.Patrycja Marciniak. Dziewczęta zajęły IV miejsce, lepiej niż w ubiegłym roku gdzie uklasowały się na V pozycji. Opiekun drużyny: Jarosław Fonrath.

MISTRZOSTWA DZIELNICY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

W dniach 29.11. i 1.12.2011 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, w których nasze reprezentacje zajęły: -chłopcy I m-ce, -dziewczęta – IV m-ce. Skład drużyny : -chłopcy: Mateusz Pobikrowski, Konrad Grabowski. – dziewczęta: Arteta Kołodziejczyk. Opiekunowie drużyn: – chłopcy – Adam Kulesza, – dziewczęta – Paweł Wasilewski. W zawodach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży chłopcy uplasowali się na IX – Xii m-cu.