25 pażdziernika 2013 roku klasy drugie wybrałały sie do Kinoteki namultimedialną lekcję pt. " Efekty specjalne". Jest to bardzo ciekawy pomysl wzakresie edukacji filmowej, który pozwala na realizację podstawy programowejw klasach drugich i jednocześnie twórczo aktywizuje uczniów. Lekcjęprowadził znany aktor scen warszawskich, który udowodnił, że Grecy pod Trojępłynęli na kilku, a nie kilkuset okrętach, cały Hogwart mieścił się najednym stole, że tylko część dinozaurów z "Parku Jurajskiego " bylawygenerowana  komputrowo. Zachwycił nas także seans filmowy z serii PercyJakson i bogowie olimpijscy pt. " Złodziej pioruna". W filmie jest wszystko,co lubią gimnazjaliści: masa nieprawdopodobnych przygód, wątki romantyczne ispektakularne efekty specjane! W następnym roku też skorzystamy
z propozycji
Centrum Edukacji Filmowej i wybierzemy się do kina.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content