Dnia 15 maja odbył się w Warszawie festyn „ O Holender” na ulicy Kubusia Puchatka. Dwójka uczniów naszej szkoły: Karolina Noczkowska i Kamil Kurski uczących się języka niderlandzkiego wraz z nauczycielem Anitą Jaskułą udało się na tą imprezę. Celem festynu było ukazanie kultury i zwyczajów Holandii. Podczas imprezy można było spróbować specjałów kuchni holenderskiej, zagrać w różne zabawy oraz wziąć udział w licznych konkursach ulicznych. Jedną z głównych atrakcji było spotkanie z holenderskim aktorem grającym w polskim serialu: Redbad Klijnstra
Najnowsze wpisy
- Piknik Rodzinny 2026 – „Rodzina, ruch i dobra zabawa!”
- Wycieczka do Torunia klas: 7b, 8a i 8b
- Jubileusz 70-lecia istnienia placówki połączony z Galą Finałową XX edycji Warszawskiego Konkursu „Warszawa da się lubić”, objętego honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola, pana Krzysztofa Strzałkowskiego.
- XX Edycja Warszawskiego Konkursu “Warszawa da się lubić”. Temat przewodni “70 lat razem-historia, która trwa…”
- Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych







