Obchody Tygodnia Edukacji Globalnej

 

W ramach obchodów Tygodnia Edukacji Globalnej w naszym Gimnazjum pomiędzy 16 a 20 listopada odbywało się szereg przedsięwzięć związanych z Edukacją Globalną. Każda klasa miała za zadanie przygotowanie plakatów dotyczących edukacji globalnej lub pomocy humanitarnej i umieszczenie ich na drzwiach pracowni. Ponadto dla grupy wolontariuszy współpracujących w projekcie z Polską Akcją Humanitarną przeprowadzona została gra dotycząca uchodźców i praw człowieka. Na koniec uczniowie naszej szkoły wzięli udział w organizowanej przez PAH grze w której uczniowie  mieli okazję wcielić się w pracowników akcji humanitarnej.

 

Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej pomocy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2015 r. i realizowany w partnerstwie strategicznym z Fundacją PZU.

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content