28 listopada 2011r. uczniowie naszej szkoły wyruszyliw podróż do Brennej.

Wszyscy byli zadowoleni, że będą mogli zwiedzać nowe miejsca, relaksować się w górach i uczyć się poza szkołą. Humor dopisywał nawet nauczycielom.

W czasie kolejnych 5 dni na uczniów czekało wiele atrakcji, np. zwiedzanie kopalni srebra, sztolni, spływ łódkami po tunelach górniczych, wyprawa na Górę Czantorię, dojście do granicy państwowej z Czechami, przeprawy przez park linowy, rywalizacja w paintballu, zwiedzanie Chlebowej Chaty połączone z degustacją chleba wypiekanego według staropolskiej receptury, wizyta w ręcznej wytwórni koronek w Koniakowej, jazda konnym zaprzęgiem, park wodny czy zorbing.

Wiele emocji wsród uczniów wzbudziła też rzeźba Adama Małysza z czekolady. Niektórzy uczniowie obmyślali plan, który umożliwiłby przewiezienie w całości tego słodkiego pomnika do naszego gimnazjum.

W nietypowych warunkach wiedza sama wchodziła wszystkim do głowy. Uczniowie szybko rozwiązywali matematyczne zadania i ćwiczenia językowe.

Apetyt mieli wilczy. Wszystkie posiłki były smaczne i zdrowe.

Pobyt na Obozie Integracyjnym wszyscy uważali za udany i dobrze wykorzystany.

Polecamy wszystkim taki wyjazd!!!