Otwarcie boisk szkolnych

Dzień 14 października 2010 r. był wyjątkowym dniem w historii naszej szkoły. Nie miało to nic wspólnego z obchodami Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W tym dniu nasi nauczyciele nie świętowali, ale ciężko pracowali, ponieważ odbyła się uroczystość otwarcia zintegrowanych boisk szkolnych. Odwiedziły nas władze dzielnicy, kombatanci, dyrektorzy okolicznych szkół, przedstawiciele klubów sportowych. Uroczystość przebiegała w duchu sportowym, jak przystało na otwarcie boiska. Odbywały się biegi, skoki, pchnięcie kulą, pokazy siatkarskie, piłkarskie przeplatane wierszami o tematyce spo rtowej. Przerwy między pokazami uświetniły nasze słynne na całą dzielnicę ( i nie tylko) czirliderki wspaniałymi tańcami nowoczesnymi. Impreza zakończyła się wystrzałowo w dosłownym tego słowa znaczeniu – odpalone zostały race z konfetti.
Teraz nowoczesne boiska wraz z halą stanowią wspaniałe sportowe zaplecze naszej szkoły.