Pierwsze medale w Warszawie

 

  Sportową realizację zaczęliśmy jak zwykle od biegów przełajowych. Młodzież z naszej szkoły wygrała dzielnicowe biegi we wszystkich kategoriach, to pozwoliło na udział w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Zarówno dziewczęta i chłopcy spisali się znakomicie i mamy pierwsze medale. W biegach sztafetowych dziewczęta wywalczyły srebrny medal, a chłopcy brązowy. Gratulujemy wspaniałego sukcesu!!!                                                               

Nie ma jeszcze podsumowania startów indywidualnych , ale również liczymy na dobre wyniki.

                                                                                                                                       

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content