WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH DZIELNICY WOLA
PO I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

W rywalizacji sportowej, w ramach Mistrzostw Dzielnicy, zajęliśmy następujące miejsca:

  • Piłka nożna dziewcząt – V miejsce, odpowiedzialny– J. Fonrath, A. Kulesza,P. Wasilewski,
  • Piłka nożna chłopców – I miejsce, odpowiedzialny – A. Kolator,
  • Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt – I miejsce, odpowiedzialny – P. Wasilewski, J.Zadruska,
  • Indywidualne biegi przełajowe chłopców – I miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath, A.Kulesza,
  • Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt – V miejsce, odpowiedzialny – P. Wasilewski, J. Zadruska,
  • Sztafetowe biegi przełajowe chłopców – I miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,
  • Koszykówka dziewcząt – I miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,
  • Koszykówka chłopców – II miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,
  • Unihokej dziewcząt – V miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,
  • Unihokej chłopców – I miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,
  • Tenis stołowy dziewcząt – III miejsce, odpowiedzialny – P. Wasilewski,
  • Tenis stołowy chłopców – II miejsce, odpowiedzialny – A. Kulesza,
  • Piłka ręczna dziewcząt – III miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,
  • Piłka ręczna chłopców – I miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,
  • Siatkówka dziewcząt – II miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,
  • Siatkówka chłopców – II miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,

W rywalizacji na poziomie Warszawskiej Olimpiady Młodzieży nasi uczniowie odnieśli nastepujące sukcesy:

  • Piłka nożna chłopców – I miejsce, odpowiedzialny – A. Kolator,
  • Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt – VII miejsce, odpowiedzialny – P. Wasilewski
  • Indywidualne biegi przełajowe chłopców – V miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,
  • Koszykówka dziewcząt – VII – VIII miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,
  • Unihokej chłopców – V miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,
  • Przełajowe Biegi Sztafetowe 10 x 1000m – XII miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,
  • Piłka ręczna chłopców – IX – XII miejsce, odpowiedzialny – J. Fonrath,

W rankingu szkól wolskich w rywalizacji sportowej nasze gimnazjum zajmuje I miejsce – 225 punktów.
Na I miejscu plasują się również chłopcy – 140 punktów.
Dziewczęta zajmują miejsce III – 85 punktów.

SUKCESY – JUDO (trener Jacek Kowalski)

Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Bytom 13-14.11.2010

  • Żaneta Rerutko 1 miejsce
  • Michał Ochnio 2 miejsce

Puchar Polski Młodziczek Poznań 20.11.2010

  • Monika Stefańska 1 miejsce
  • Aleksandra Paziewska 3 miejsce

Puchar Polski Juniorów Młodszych Skierniewice 19.03.2011

  • Sebastian Banaszek 1 miejsce kategoria wagowa 73 kg
  • Kacper Zaraś 7 miejsce kategoria wagowa 81 kg

Puchar Polski Juniorek Młodszych Skierniewice 20.03.2011

  • Żaneta Rerutko 1 miejsce kategoria wagowa 57 kg, najlepsza zawodniczka zawodów
  • Basia Kulik ( w gimnazjum 48 w roku szkolnym 2011/2012) 1 miejsce kategoria wagowa 44 kg

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat@sp388.edu.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content