Akcja Sprzątanie Świata 2013 w Gimnazjum nr 48

 

W dniu 27 września 2013 roku zespół nauczycieli w składzie: Wiesława Zackiewicz, Anna Szymczyk, Jolanta Wojda podsumował wyniki rywalizacji klas o tytuł Eko – klasy w naszym gimnazjum. Przypominamy, że ocenie punktowej podlegały następujące zadania: udział w rozgrywkach „Jestem – Eko” w dniu 23 września; kreatywność klas przy tworzeniu haseł zachęcających do pozostawiania miejsc odwiedzanych przez nas w celach rekreacyjnych i turystycznych w czystości  i gazetek ściennych o tematyce związanej z akcją Sprzątanie świata oraz działania zespołowe polegające na zbiórce makulatury, zużytych baterii i starych telefonów komórkowych w ramach projektu Stopa filantropa (akcja prowadzona przez Fundację Nasza Ziemia). Wyniki rywalizacji zamieszczamy w tabeli. Gratulujemy laureatom. Dziękujemy wszystkim uczniom i wychowawcom klas, które podjęły rywalizację w ramach projektu. Zdjęcia publikowane przez nas ilustrują przebieg konkursu „Jestem – Eko”.  

 

wyniki konkursu EKO-KLASA

 

Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33
01-407 Warszawa

zakocha sie w warszawie na woli

Szkoła Podstawowa nr 388

im. Jana Pawła II

ul. Deotymy 25/33

01-407 Warszawa

tel/fax 22-836-03-41

22-836-37-23

e-mail: sekretariat.sp388@eduwarszawa.pl

www.sp388.com.pl

www.facebook.com/Gimnazjum48/

Skip to content