SUKCES SIATKARZY Z GIMNAZJUM NR 48

W dniach 20-27.03.2017 r. odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Mistrzostwa po raz  pierwszy w całości rozegrane zostały w hali naszej szkoły.

Bardzo dobrze spisała się ekipa naszego gimnazjum , która  w drodze do finału wygrała wszystkie mecze.

W spotkaniu o I miejsce zawodnicy Gimnazjum nr 48 spotkali się z kolegami z Gimnazjum nr 95 z Ursynowa. Po bardzo zaciętym pojedynku ulegli jednak gościom 0-2 i sięgnęli po tytuł v-ce mistrzów Warszawy.

W meczu finałowym  naszym zawodnikom kibicował Prezes Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i województwa mazowieckiego Pan Jan Dorosiewicz, Dyrektor Gimnazjum nr 48  Marzena Małaszkiewicz , przedstawiciel Zespołu Sportu Dzielnicy Wola oraz uczniowie naszej szkoły.

Należy dodać, ze mecz  rozegrany został przy zachowaniu  cech oprawy siatkarskich zawodów  finałowych.:  uroczysta prezentacja zawodników oraz występy zespołu czyrliderek z Gimnazjum nr 48 pod kierownictwem Pani Jadwigi Zadruskiej.

Skład drużyny chłopców:

Sucharski Gracjan, Pielasa Maciej, Szlęzak Piotr, Kulesza Michał., Kulesza Kacper, Żurawik Aleksander, Warcholinski Klaudiusz, Linkiewicz Jakub, Maliszeski Franciszek, Bałdyga Jakub, Karkowski Mikołaj, Gomułka Bartosz, Gałązka Mateusz, Kamienik Alan, Kolasa Mateusz.

Trenerem drużyny był Konrad Cop

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!