18 października 2012 roku wszystkie klasy pierwsze uczestniczyły w Szkolnym Quizie Papieskim „Jan Paweł II – życie papieża Polaka” zorganizowanym przez s.Ines Milian i p.Ewę Tkaczyk.

Uczniowie uczestniczyli w lekcjach poświęconych osobie naszego Patrona na lekcjach religii oraz na godzinie wychowawczej. Każda klasa wyłoniła spośród siebie najlepszą trójkę będącą jej reprezentacją.

Podczas quizu wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami mogli śledzić przebieg konkursu, bowiem pytania i odpowiedzi były widoczne na ekranie w postaci prezentacji multimedialnej. Podczas rundy finałowej uczniowie obejrzeli fragment filmu pt. „Jan Paweł II. Historia papieża Polaka”.
W tegorocznym Quizie Papieskim zwyciężyła klasa I c, której drużynę stanowiła Aleksandra Grzywacka, Mateusz Chróścicki i Bartłomiej Jarosz. II miejsce zajęła klasa I f, którą reprezentowali: Daniel Stepnowski, Mikołaj Janusz i Damian Ślesicki. Natomiast III miejsce zajęła klasa I d w składzie: Aleksander Dubicki, Michał Gocel i Mateusz Andrzejczak.